Užitočný

Ako zahriať interiér bez toho, aby ste všetko prepli!

Ako zahriať interiér bez toho, aby ste všetko prepli!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Vo výzdobe nie sú to iba teploty, ktoré zahrievajú váš interiér. V lete av zime, ale najmä v zime, je príjemné mať príjemný, priateľský a príjemný interiér, v ktorom radi trávite čas s rodinou alebo priateľmi. Škandinávci to pochopili dobre, je to slávny „hyggelig“, nevysloviteľné meno vo francúzštine, ktoré sa premieta do hľadania potešenia a myšlienky cítiť sa dobre. Existuje veľa tipov a trikov na zahriatie atmosféry v miestnosti bez toho, aby ste museli všetko opakovať. Najprv myslíme farby , ale výber obsah je tiež dôležité. Nakoniec vsadíme drobné doplnky Zdá sa, že nič nezmení atmosféru miestnosti.

Pridajte farbuPre zahriatie atmosféry v miestnosti je nepochybne dôležitým prvkom farba. Ak chceme, vsadíme na jasné a teplé farby oživiť jeho dekor alebo naopak na svetlé tóny, ako sú pastely a neutrálne tóny, ktoré ho upokojujú. Je to všetko o závisti a reflexii okolo funkcie miestnosti. Pamätajte, že to je celok, ktorý vytvorí pocit blaho , Musíme uprednostniťharmónia pretekajúce farbami. Dekoratívny tip: Jedným z riešení je zvoliť si mierne stmavený odtieň, aby ste sa nezmýlili „na farebnej strane“. Citrónová žltá, uprednostňujeme horčicu, jablkovú zeleň, tomel atď.

Kontrast materiálov


Práca okolo materiálov je rovnako dôležitá ako práca s farbami. Existujú tzv. horúce materiály , rovnako ako drevo a prírodné vlákna , a iní hovoria prechladnutie ako je obklady alebo sklo , Na zahriatie dekorácie mierne chladnej miestnosti stačí pridať prvky ako malý stolík z dreva a ocele alebo pohodlné sedadlo z mäkkých tkanín so zaoblenými tvarmi. Užitočné informácie: Imitácie „drevených“, laminátových alebo laminátových parkiet ako vitrifikované parkety sú „neutrálnymi“ materiálmi a atmosféru nezohrievajú. Potom vsádzame na mäkké koberce: okrem vymedzenia obytných priestorov budú pre vaše chodidlá veľmi príjemné!

Accessorize

Výber sady malých dekoratívnych doplnkov a ich harmonické usporiadanie v miestnosti môže byť rýchlym a ľahkým spôsobom, ako ju zahriať. Najprv myslíme na textilné prvky, ako sú napr Žalobné alebo príbuzní že budeme mať na posteli alebo na pohovke a vyzývajú vás zvlniť sa, ale aj do váz, v ktorých usporiadame niektoré vetvy lístia a nakoniec svietniky , Sviečky so svojimi pekne teplými svetlami budú vždy spojencom našich večerov. Dekoratívne tipy: Vzory majú tiež moc zahriať každú miestnosť: tapetu, textil, takže sa nemusíte báť pridať niekoľko dotykov bez znásobenia vzorov.

* * * * *

Pochopíte, že zvýšenie atmosféry miestnosti o niekoľko stupňov trvá len trochu: trochu farby, harmónie, tzv. Teplé materiály a kontrast. To bude zahŕňať pridanie niekoľkých malých pohodlných kusov nábytku z prírodných materiálov a veľa doplnkov. Ďalšie tipy týkajúce sa dekorácie nájdete na stránkach Turbulences Déco, blogu Clémence.

Náš výber z nakupovania