Užitočný

Recept: Waffle Pizza s Tefal's Snack Collection

Recept: Waffle Pizza s Tefal's Snack Collection


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vaflová žehlička nie je len pre deti! Najmä pokiaľ ide o najnovší model Tefalu, Snack Collection s 12 sadami vymeniteľných dosiek. S toľkými výbermi v prípravách mu dávame svoje srdce a dokonca transformujeme čas skúšky na kandidáta na najvyššieho šéfkuchára: vaším testom, ak to prijmete, je znovu skontrolovať pizzu, aby je ľahšie jesť. Máte päť minút!

Zbierka snackov Tefala

V trende vždy vyššieho, vždy silnejšieho, vám Tefal umožňuje „vytvárať“ svoje vlastné vylepšené železo vafle. Zámerom nie je vynútiť, ale ponúknuť spotrebiteľovi, aby si kúpil ideálny produkt, pretože sám zložil zariadenie s prídavkom dosiek k impozantnému číslu. Celkovo je k dispozícii 12 doplnkových tanierov (oblátky, croque-monsieur, srdcové oblátky, oblátky, trojuholníky, paninis gril, francúzsky toast, palacinky, obraty, šišky, Fribourg bricelets a mini hryzenie). Tefal uvažoval o uložení svojich dosiek v knižnom kufríku, ktorý ich robí oveľa jednoduchšími, aby ich zostal priateľský a nie invazívny. Dokonca vytvoria ilúziu, ak ich umiestnite do stredu kuchárskych kníh.
Nielenže sú praktické vďaka svojmu krytu, ale tieto platne sa tiež dajú veľmi jednoducho nasadiť a pretože zárezy sa líšia z jednej strany na druhú, nehrozí riziko ich orezania nesprávnym smerom. Navyše po použití všetci idú do umývačky riadu: nepriliehajúc cez noc, aby sa cesto olúpalo, nepriľnavá práca robí túto prácu dobre. Jednoduché stlačenie tlačidla na zapnutie a kolekcia snack sa zahrieva. Ale hovorím, hovorím a počas tejto doby môj recept nie je vyrobený. No tak, poďme!

Zložky vaflovej pizze

A cesto na pizzu (domáce alebo priemyselné) Paradajkový coulis Miska mozzarelly nakrájaná na malé kocky Čerstvé bazalka

Recept


Krok 1 - cesto na pizzu nakrájajte na štyri rovnaké kúsky. Ku každému z nich pridáte paradajkový coulis jemne, buď zadnou stranou lyžice alebo štetcom. Vyhýbajte sa tomu, aby naň bolo príliš veľa, inak môže uniknúť z vášho cesta. Nad coulis pridajte kúsky mozzarelly a list bazalky. Zatvorte cesto ako Calzone.
Krok 2 - Zahrejte si vaflovač a počkajte, kým nedosiahne správnu teplotu. Zbierka Snack Collection vás upozorní kontrolkou, ktorá sa zmení na zelenú, len čo zariadenie dosiahne správnu teplotu. Pridal som, stále štetcom, trochu olivového oleja zo strachu, že by sa lepil, ale nepriľnavý povlak je veľmi efektívny, takže je možné obísť sa bez neho.
Krok 3 - Počítajte od 3 do 5 minút varenia. Ochutnajte okamžite.
S priemyselným pizzovým cestom si môžete pripraviť štyri veľké oblátky, ale po varení pre hostí môžete v čase aperitívu pripraviť aj malé pečenie.

Rozsudok

Ako som už povedal, možnosti tejto kolekcie snack sú obrovské vďaka veľkému počtu tanierov. Je zrejmé, že budete musieť zaplatiť malú sumu, aby ste zvýšili svoju zbierku (20 € sada tanierov), ale už máte v štartovacom balení hru croque-monsieur a vafle (náležitosti). Vďaka kompatibilite s umývačkou riadu je použitie skutočne veľmi jednoduché a bez obmedzení. Aj keď je rukoväť počas zahrievania studená, stále sa nebudete musieť dotýkať spotrebiča, pretože steny silne vedú teplo. Konečne dobrý bod pre veľkosť tohto oblátkového železa, ktorý zostáva primeraný, a pre myšlienku úložných boxov, ktoré sa vyhýbajú pridávaniu chaosu v kuchyni. Kolekcia snack SW853D12, Tefal, 74,99 €