Tipy

Stolička Fermob Bistro, 125 ročná a nemá vrásky

Stolička Fermob Bistro, 125 ročná a nemá vrásky

Stolička Bistro od spoločnosti Fermob je vekom Eiffelovej veže. A rovnako ako to druhé vidíme stoličku Bistro všade. Na okraji pétanque súdu na juhu Francúzska, po celom Paríži, ale aj na Times Square alebo Harvard. Skladacia, praktická a odolná, stolička Bistro od spoločnosti Fermob rýchlo zviedla limonádové stromy - nemusíte platiť licenciu za pevnú terasu! - a široká verejnosť. Celý kov je vyrobený z plochého železa v latkách dostatočne tenkých na to, aby bolo pohodlné.

Fermob, od roku 1889 do súčasnosti

Podľa pôvodného vzoru patentu Simplex, ktorý v roku 1889 podal istý Edouard Leclerc - tiež zakladateľ rovnomennej značky - Fermob vyvinul svoju stoličku Bistro. Simplex? Jednoduchosť a kríženie v X. Od roku 1889 značka záhradného nábytku so sídlom v Aine, pár kilometrov od Lyonu, neprestávala meniť stoličku Bistro o technologický pokrok a zostala verná dizajnu. originál.

Drevené lamely boli teda nahradené kovovými lamelami - jednoduchšia údržba a umožnenie chromatických pochúťok, ktoré poznáme vo Fermobe. Pretože Fermob, nad rámec kvality „vyrobené vo Francúzsku“, je paleta 24 jemných farieb. Najnovšie bábätká 2014? Medové a nasturtiové farby. Prvým je zlatožltá farba s duchom ročníka, druhá úspešná zmes medzi oranžovou a ružovou. Od roku 1889 vyrástla stolička Bistro, teraz máme vo Fermobe stolové rady Bistro vrátane stoličky, vysokej stoličky, stolov a vysokej stoličky.