Tipy

Aké farby si vybrať pre exotickú svadobnú výzdobu?

Aké farby si vybrať pre exotickú svadobnú výzdobu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Milovníci cestovného ruchu a milovníci exotických destinácií si myslíte, že najšťastnejší deň svojho života postavíte do znamení zmeny scenérie a urobíte z toho nezabudnuteľnú udalosť pre vás a vašich blízkych. Ste plní nápadov, ale neviete, kam máte ísť? Neprepadajte panike, redakčný tím pre vás objavil 4 inšpirácie, medzi pastelovými tónmi a tonizujúcimi farbami, ktoré dokonale doplnia vaše exotické svadobné dekorácie. A teraz sa nechajte viesť.

Medzi pastelovými odtieňmi a Tie a Dye

Kto hovorí o exotickom manželstve, hovorí o túžbe po inde a úteku. Čo by teda mohlo byť lepšie ako krásne japonské gule na osvetlenie a vylepšenie prijímacej haly bez zabudnutia tanečného parketu? Redakčný tím našiel dekoratívny tip práve pre vás ... Ak chcete vytvoriť vzdušnú atmosféru, musíte nainštalovať obloha japonských guličiek vynásobením modelov medzi malým a veľkým formátom. Pokiaľ ide o farby? Rozhodli sme sa pre pastelové farby vhodné na snívanie, a to všetko v trende Tie and Dye, ktorý miestnosti dodáva úľavu a objem. Máte radi?

Fotokredit:

Zelené a modré prechody

Tu je výzdoba stola, vďaka ktorej chcete ísť inde ... Pri svadobnom stole priamo v exotickej téme zahrajte farebnú kartu tak, že sa podľa potreby zameriate na dva exotické odtiene: anízovo zelená a smaragdovo modrá. A aby ste to všetko zdokonalili, stavte na dekoráciu rastlín pridaním niekoľkých paliem, odborne roztrúsených v recepcii, ale aj vonku. Zaručená zmena scenérie!

Fotografický kredit: Fly

Slivky a teplé tóny

Ďalšie farby na ozdobenie exotickej svadby: trvalá slivka spojená s teplými tónmi, napríklad béžová a taupe, ktoré spolu vynikajú dobre! Pokiaľ ide o dekoráciu, množte tŕne a iné látky, ideálne na obnovenie tropickej atmosféry.

Fotokredit: Fermob

Dekoratívne predmety v zelených odtieňoch

A na zdokonalenie dekorácie stola a oslnenie vašich hostí sa rozhodnite pre dekoratívne predmety, ktoré sú k dispozícii v zelených odtieňoch. Od pokojnej vodnej zelenej k trendovej smaragdovej zelenej, prechádzajúcej živšou alebo karibskou zelenou, si vyberte malú dekoráciu, pričom vždy vezmete do úvahy svoju tému. Tu je niekoľko obľúbených nápadov, ktoré vás inšpirujú týmito sviečkami v tvare malých kaktusov a týmito miniatúrnymi morskými fľašami, ktoré sú ideálne na upustenie poďakovania.

Fotografický kredit: Fly / Mariee.frKomentáre:

 1. Dazshura

  Na tému je stránka, ktorá vás zaujíma.

 2. Faut

  In my opinion you are mistaken. Let's discuss it.

 3. Edrigu

  And what follows from this?

 4. Weayaya

  I congratulate, it is simply excellent thinking

 5. Voodookora

  Sorry, I moved this sentence away

 6. Spalding

  Verím, že si sa mýlil. Som si istý. Navrhujem o tom diskutovať. Napíšte mi do PM.

 7. Wagner

  Your phrase is incomparable ... :)

 8. Gualterio

  Myslím, že je to nesprávny spôsob. A musíte to vypnúť.Napíšte správu