Ostatné

Materiálové zameranie: ako si vybrať pastu Fimo?

Materiálové zameranie: ako si vybrať pastu Fimo?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Hviezda z polymérnej hliny má ílovú podložku z plastu. Ak je jeho modelovanie podobné modelovaniu klasického plastelínu, jeho vytvrdenie sa vykonáva v domácej peci. Určené na výrobu drobných predmetov, šperkov, dekorácií ... Cesto je kreatívne hobby, ktoré poteší mladých i starých. Ale vedeli ste, že existujú rôzne pasty Fimo? Ktorý z nich si vyberiete na základe svojich výtvorov? Hovoríme vám všetko.

Rôzne druhy cesta Fimo

Prístupné v obchodoch od 1,99 EUR za 56 gramov Fimo pasta prichádza do troch hlavných kategórií:

  • Klasický Fimo s pevnou konzistenciou, ktorá vyžaduje dlhé a trvalé miešanie. Vďaka dostupnosti vo viac ako 160 farbách je to pasta modelovanie prispôsobiteľné všetkým vašim želaniam.
  • Fimo soft je obzvlášť vhodný pre detské modelárske aktivity. Vďaka jeho jemnej textúre sa s ňou ľahšie pracuje.
  • Efekt Fimo, ktorý, ako už názov napovedá, vám umožňuje ovplyvniť váš efekt modelovanie. Môžete si slobodne zvoliť a Fimo pasta so škvrnitým, trblietavým, priesvitným vzhľadom…

Fimo pasta prispôsobená vašim výtvorom

Fimo pasta umožňuje vytvoriť nekonečno objektov a najmä tých, ktoré si vyžadujú realizáciu detailov. Práca tohto polymérneho ílu je preto vhodná modelovanie bižutéria, ozdobné predmety a detské výtvory, ktoré budú materiál bezpečne používať. Ak chcete vytvoriť svoje objekty, vyberte a Fimo pasta prispôsobené vašej tvorbe (efekty, farby), požadovanej pevnosti (klasický fimo alebo fimo mäkký) a veku modelára (deti alebo dospelí).