Ostatné

Zvládnite umenie kokonovania

Zvládnite umenie kokonovania


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Každodenné metro-work-dodo môže byť stresujúce. Takže po náročnom dni máme viac ako jednu túžbu: ísť domov a relaxovať. Aby ste sa úplne odpojili od vonkajšieho sveta a mohli ste dobiť svoje batérie, môže vám pomôcť vnútorné dozrievanie. Takáto dekorácia skutočne vyžaduje relaxáciu a pohodu. Ak chcete ovládať umenie kokonovania, uvedomte si, že je nevyhnutné brať do úvahy farby, materiály a doplnky. Ako si teda doma vytvoríte kokonovaciu atmosféru?

Fotografický kredit: Dulux Valentine

Kokónovacie farby

Rozhodli ste sa urobiť z vášho interiéru útočisko mieru, kde dýcha pokoj. Už žiadne agresívne a honosné farby, ako je jasne červená a vitajte v upokojujúcich a upokojujúcich farbách ako béžová. Zvládnutie umenia kokonovania zahŕňa znalosť kombinovania farieb, ktoré sú mäkké a teplé. Aby ste zabránili tomu, aby bol váš interiér príliš sterilný výberom studených farieb, ako je biela, zvýraznite prírodnú farbu, ako je taupe, tmavo červenou farbou. Vo vašej obývacej izbe si napríklad môžete zvoliť odtiene béžovej a / alebo hnedej. Vo svojej spálni stavte na upokojujúce odtiene ako pastelové farby, ktoré vás vyzývajú k odpočinku.

Fotokredit: La Redoute

Chladiace materiály

V odbore kokonovania je výber materiálov nevyhnutný. Ide skutočne o to, aby sa váš interiér stal omladzujúcim a hrejivým. Na tento účel stavte na mäkké, pohodlné a príjemné materiály, ako je vlna, zamat a faux kožušina. Môžete si teda vybrať, či si pohovku zakryjete mohérskym hodom, alebo si môžete dať vankúše pokryté umelou kožušinou. Do svojej spálne urobte podlahu pohodlnou umiestnením napríklad ovčieho koberca. Alebo pridajte zamatové záclony, aby bola miestnosť teplejšia. Pokiaľ ide o výber nábytku, uprednostňujte prírodné materiály, ako je drevo, ktoré vášmu interiéru dodajú mäkkosť a harmóniu. Ale múdrym výberom je aj výber ratanového nábytku.

Fotografický kredit: Dulux Valentine

Základné príslušenstvo pre atmosféru kokonovania

Zvládnutie umenia kokonovania zahŕňa znalosť toho, ako sem a tam dať nejaké doplnky, aby sa vytvorila atmosféra prispievajúca k relaxácii a pohode. Predovšetkým sa vyvarujte všetkého, čo môže byť agresívne, ako sú ostré predmety, a rozhodnite sa pre doplnky, ktoré zmäkčia dekoráciu, napríklad výberom sviečok, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru. Alebo majte lampy na strategických miestach v obytných oblastiach, aby ste vytvorili intímnejšiu atmosféru. Pre väčšie pohodlie a teplo pridajte na pohovku nejaké mäkké vankúše, ktoré vás pozvú na odpočinok. A ak chcete ísť ďalej vo svojej túžbe po pohody, zvážte vytvorenie priestoru vedúceho k meditácii. Za týmto účelom nainštalujte na podlahu veľký malý vankúš pred malý konferenčný stolík, na ktorý môžete umiestniť sviečky, kadidlo a symbolické predmety, ako napríklad malú sochu Budhu.

Fotokredit: La RedouteKomentáre:

  1. Audel

    I would like its further existence and filling with news.

  2. Beaton

    Ahoj všetci! Kto a kde a hlavne s kým oslávi Nový rok?Napíšte správu