Komentáre

Aké farby by ste si mali zvoliť na výzdobu svojej vstupnej haly?

Aké farby by ste si mali zvoliť na výzdobu svojej vstupnej haly?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rozhodli ste sa riešiť steny vášho vchodu. Je to múdra voľba, pretože vchod je samostatnou miestnosťou, ktorú nemožno prehliadať. Stále však váhate s výberom farieb alebo dokonca farieb. Urobte si čas na premýšľanie, pretože je potrebné zohľadniť rôzne prvky, aby sa predišlo určitým chybám. Ak je vstup malý a nie príliš svetlý, výber farieb bude obmedzenejší, ako keď je vstup veľký a osvetlený. Akým chybám sa treba vyhnúť, keď sa rozhodnete maľovať a / alebo usmerňovať vchod?

Chyba č. 1: Výber tmavých farieb pre malý záznam

Pri rozhodovaní o zmene farby alebo farieb vášho záznamu je nevyhnutné vziať do úvahy veľkosť miestnosti. Ak je vstup dosť malý, dôrazne sa odporúča nevyberať tmavé farby, ako sú tmavo hnedá alebo čierna. Tieto farby nielen stmavujú priestor, ale majú tendenciu vytvárať aj silnú atmosféru. Pre malý vstup si preto vyberte svetlé farby ako biela, krémová alebo sivá. Zamyslite sa aj nad pastelovými farbami, ktoré majú tú výhodu, že do miestnosti prinesú mierne farebnú poznámku a priestorom dodajú svetlý vzhľad. Rovnako ako pri pôsobení na otvorenosť, je výhodné, aby bol strop natieraný bielou farbou.

Chyba č. 2: Výber tónu pri tóne pre veľký záznam

Na druhej strane, ak je položka veľká, možnosti sú širšie. Je však lepšie vyhnúť sa tónu pri tóne. Aj keď je vstup tmavý a tón v tóne je v tieni, aby bola miestnosť jasnejšia, malo by to za následok zjavný nedostatok kontrastu, a teda nedostatok dynamiky. V takom prípade sa rozhodnite pre žiarivejšie farby, aby bolo miesto príjemné. Vchod je miestom prechodu, takže miesto, kde si môžete dovoliť takmer čokoľvek, najmä ak je táto miestnosť veľká a svetlá. Ak budete mať šťastie, odvážte sa a opovážte sa oranžovej farby, ktorá vášmu interiéru dodá dotyk vitality a originality. Alebo, ak ste menej ľahkomyseľní, namiesto malby na celú časť steny vyberte malinovú farbu a priraďte ju neutrálnej farbe ako sivobiela, aby sa miesto harmonizovalo.

Chyba č. 3: Miešanie pastelových farieb s jasnými farbami

Vášmu vchodu chýba žiara a vy chcete svoju kreativitu prepustiť zmiešaním pastelových farieb s neónovými farbami. Prečo nie, ale buďte opatrní, pretože nie všetky združenia sú možné. Je skutočne zlé, napríklad si vziať neónovú žltú s pastelovo zelenou farbou. Ak chcete kombinovať veľmi označené farby s inými jemnejšími farbami, urobte to elegantne. Fialová sa hodí najmä s neutrálnou farbou ako je taupe alebo šedá. Alebo ak uprednostňujete intenzívnejšiu farbu, vyberte farbu v súlade s pastelovo ružovou.Komentáre:

 1. Waldo

  I do not know anything about this

 2. Faeshura

  Chcem povedať, že nemáš pravdu. Môžem to dokázať.

 3. Garman

  To je nepravdepodobné.

 4. Banning

  Zvedavo....

 5. Desiderio

  I must tell you you are mistaken.

 6. Janne

  butar, rozprávka pre deti ...........Napíšte správu