Ostatné

Simulátor úspory energie pri výbere spotrebičov

Simulátor úspory energie pri výbere spotrebičov

Značky, ktoré predávajú domáce elektrické spotrebiče, sa dnes neváhajú pochváliť úsporami, ktoré im vďaka ich produktom priniesli. Ako spotrebiteľ vieme, že je ťažké dešifrovať údaje o energii alebo kvantifikovať dosiahnuteľné úspory. Z tohto dôvodu sa Darty rozhodol vyniknúť výberom Hop-Cube, ktorý povedie svojich zákazníkov k úspornejším zariadeniam. Ako táto služba funguje? Tu je viac informácií.
Fotografie: Quelle Energie

Čo je to služba Hop-Cube?

Hop-Cube je služba, ktorú ponúka Darty. Tento simulátor vypočíta úspory vody a energie, ktoré dosiahnete, keď si kúpite nové zariadenie. Hop-Cube je k dispozícii vo všetkých obchodoch Darty a na webovej stránke značky www.darty.com. Simulátor je bezplatná asistenčná služba pri nákupe. Služba Hop-Cube je súčasťou zodpovedného prístupu. Vďaka tomu môžu zákazníci analyzovať úspory, ktoré dosiahnu zmenou jedného alebo viacerých domácich spotrebičov. Ekonomika už nie je subjektívna, je vypočítaná čo najbližšie k realite.

Simulátor Hop-Cube: ako to funguje?

Simulátor Hop-Cube funguje veľmi jednoducho, takže ho môže používať každý. Musíte vyplniť typ zariadenia, ktoré vlastníte a zariadenie, ktoré chcete získať. Na uľahčenie vašej úlohy si môžete vybrať z veľmi širokého výberu referencií. Musíte tiež informovať simulátor o použití tohto zariadenia a oznámiť dodávateľovi energie, s ktorým máte uzavretú zmluvu. Na konci výskumu budete vedieť, aké sú vaše úspory na vode, ako aj na elektrine a znížení emisií CO2. Aby bolo možné tieto úspory lepšie odhadnúť, vždy existuje malé mrknutie. Toto porovnanie je vyjadrené počtom kilometrov, ktoré urazilo auto. Ďalšie informácie a tipy na šetrenie peňazí môžete získať e-mailom. Simulátor Hop-Cube je k dispozícii na všetkých hlavných zariadeniach, t. J. Chladničkách, mrazničkách, vínnych pivniciach, práčkach, sušičkách a umývačkách riadu.

Prečo používať Hop-Cube?

V súčasnosti všetci predajcovia oceňujú úspory dosiahnuté investovaním do tohto alebo tohto zariadenia. Ak ich však požiadame, aby kvantifikovali túto ekonomiku, stratia sa. Niektorí inzerujú neopodstatnené percentá, iní, napríklad predajcovia Darty, používajú inovatívne nástroje, ako napríklad simulátor Hop-Cube. Používanie Hop-Cube je súčasťou zodpovedného prístupu. Simulátor veľmi presne počíta naše potenciálne úspory a ilustrovaným spôsobom nás informuje o našom ekologickom prístupe. Spotreba energie a vody v zariadeniach je pre dnešného spotrebiteľa kritériom voľby. Chceme presné a personalizované informácie. Vďaka Hop-Cube máme porovnávací prvok, ktorý nám umožňuje obnoviť naše spotrebiče správnym výberom.
Fotografický kredit: Hop-Cube