Komentáre

Recept: banánové prekvapenie s elektrickým grilom Gardenall

Recept: banánové prekvapenie s elektrickým grilom Gardenall

Pre grilovanie začíname ovládať klobásy-merguez. So zavretými očami sa marinované bravčové rebrá, rybie kebaby a grilované krevety vykonávajú rovnako brilantne. Každý sa tiež zhoduje na sprievode (šalát a ruža), ale kto má nejaký dezert? Neprepadajte panike, ponúkame banánové prekvapenie, ktoré obsahuje poklady obžerstva a ktoré v plnej miere zohráva tému jedla celé grilovanie.

Elektrický gril BBC Gardenall

Ak by sme v ideálnom prípade všetci snívali o dome (obrovskom) so záhradou (obrovský), v skutočnosti sme skôr v byte s mini balkónom, aspoň pre obyvateľov miest, ktorí majú rovnaký životný štýl ako ja. Neľutujeme sa, ale zrazu musíme svoje tvrdenia prehodnotiť, aj keď iba za grilovanie. Gardenall nás práve pomyslel, chudobní obyvatelia mesta boli nútení grilovať párky medzi dvoma kríkmi (nevyhnutne trpaslíkov), s elektrickým grilom BB. Jeho praktická veľkosť je viac ako vykompenzovaná jeho estetickými krivkami a jeho celkom žiarivo červenou farbou. Možno nemáme priestor, ale máme štýl! Na túto operáciu sa človek oslobodí od začiatku spaľovania uhlia jednoduchou elektrickou zásuvkou a tlačidlom. Nielenže je to lepšie pre vaše zdravie, ale okrem toho je gril menej znečistený. A aby ste skončili tým najlepším, gril Gardenall BB stojí iba 34,90 EUR.
Teraz je rad na nás hrať! Chcel som vyskúšať malý dezert americkej inšpirácie v línii S'moresovcov. Pôvodne to bol marshmallow chytený medzi dvoma sušienkami a opečený nad ohňom. Odvtedy klesli S'more (čo znamená Viac či znovu to znamená, že nebudete môcť prestať jesť) dážď a nikdy neprestaneme objavovať nové druhy S'more. Napríklad tu ide o banán „plnený“ čokoládou a harmančekom. Ľahký dezert, rýchly na prípravu a ktorý poteší deti.

Zložky prekvapivého banánu

- Banány (aspoň jeden na osobu), - Chamallows, alebo ešte lepšie mini chamallows, alebo naozaj, naozaj lepší marshmallow krém, - Mliečne čokoládové lupienky.

Recept


Krok 1 - Pripojte zástrčku a stlačte tlačidlo. Ah, keby všetko mohlo byť také jednoduché ako elektrický gril! Čakáme asi desať minút, kým bude grilovanie na správnej teplote.
Krok 2 - Počas tejto doby pripravujeme banán S'more alebo prekvapenie. Začneme podrobne popisovaním chamallows v štyroch pre prípad, že by sme boli spokojní ako ja s klasickou verziou.
Krok 3 - Roztrháme banán, aby sme ho mohli naplniť.
Krok 4 - Logicky ho plníme rezanými chamalami, ale aj čokoládovými hranolkami.
Krok 5 - Všetko zabalíme do hliníkovej fólie a necháme asi 15 minút stáť na mriežke.
S'more vám dáva kreatívne nápady! So Salidou (solená karamelová smotana) a zlomkovými čipkami som vytvoril bretónsku verziu, ktorá bola rovnako chutná ako americká. S'more môžete jesť priamo v pôvodnom obale alebo ho z neho naliať do misky. Konečnou pochúťkou je umiestniť kopček vanilkovej zmrzliny na vrchol, ale tento horúci banán si tiež môžete vychutnať bez akýchkoľvek ďalších prísad.

Rozsudok

S'mores nebudeme jesť celé leto (lepšie pre boky), ale akonáhle vyjde slnko, nebudeme váhať používať BB gril z Gardenall. Nielen, že je to veľmi praktické, ale predovšetkým dáva dekoratívnu a modernú stránku každému balkónu alebo malej záhrade. Takže je to zábavné a praktické, tak dôležité. BB gril 30 elektrický gril, Gardenall, 34,90 € Aký druh grilovania si vybrať? Existujú tri hlavné: grily na drevené uhlie, elektrické alebo plynové grilovanie. Nájdite tú, ktorá vám vyhovuje vďaka nášmu porovnaniu cien.