Informácie

Kameň na stenu pre vidiecky štýl

Kameň na stenu pre vidiecky štýlWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nostalgický pre interiéry minulých rokov? Spojte sa s dekoráciou v štýle country vďaka vnútorným kamenným stenám. Surová atmosféra, symbol sladkosti života, ktorá kladie dôraz na prírodné materiály. Kameň na stene pomáha vytvárať teplý vesmír. Perfektne sa spája s podlahovými krytinami, rustikálnym staromódnym krbom a starými dlaždicami vo všetkých izbách bez výnimky.
Fotokredit: Orsol

Rekonštituovaný kameň na dekoráciu vnútorných stien

Rovnako ako tapeta, látka alebo farba, rekonštituovaný kameň je stena, ktorá sa dá použiť vnútri aj mimo domu. Dokonale napodobňuje ušľachtilé materiály, ako sú tehla, bridlica alebo dokonca mramor. Rekonštituovaný kameň s minerálnou bázou, relatívne tenkej hrúbky, pretože je asi dva centimetre, je minerálny produkt schopný odolať času. Ceníme si jeho pevnosť, estetický vzhľad, neprítomnosť chemických zložiek, ako aj veľmi prijateľnú cenu (v priemere 50 EUR / m2). Okrem toho sa môže umiestniť na veľký počet podkladov, ako sú betón, omietka, dlaždice alebo obklady. To znamená, že ak rekonštituovaný kameň umožňuje ľahko obnoviť trochu kýčovitý interiér, ktorému chce dať duša. Ak chcete dosiahnuť celkový vzhľad, umiestnite ho na jednu časť steny alebo na všetky steny miestnosti, je to ideálny nástenný kryt pre vytvorenie vidieckeho štýlu.

Fotografie: Maisons du Monde

Tehlové dosky

Ideálne pre všetkých, ktorí chcú spojiť autentickosť s modernitou. Tehlové dosky pekne zdobia vnútorné steny. Pokiaľ ide o dekoráciu, niet pochýb o tom, že tento druh povlaku ponúka veľké možnosti: taupe, červená, šedá, biela, oranžová a mnoho ďalších odtieňov môže vytvoriť osobnú atmosféru. Tehla je prírodný kameň schopný reagovať na všetky fantázie: obyčajná stena alebo mozaika farieb, ktorá evokuje staré dedinky, ktoré prerušujú našu krajinu, a pritom strácajú čas.
Fotokredit: Castelord

Prírodný kameň, cenovo dostupný luxus

Prírodný kameň, evokujúci skalnaté chodníky a vidiecke krajiny, si našiel svoje miesto na mnohých iných miestach ako na terase! Perfektne sa integruje do interiérovej výzdoby vidieckeho štýlu, ale aj moderného a umožňuje krásne inscenovanie. Medzi výrobky v móde patrí ružový mramor, biely mramor, čierny mramor, bridlica. Robustný, ušľachtilý prírodný kameň sa časom zväčšuje. Priamo extrahované z lomov nepredstavuje žiadne riziko toxicity, pretože je úplne bez chemických zložiek. Je schopná uspokojiť všetky chute: príroda nám v skutočnosti ponúka množstvo prírodných kameňov mimoriadne rozmanitých textúr a odtieňov. Ďalšia výhoda av neposlednom rade: prírodný kameň je finančne dostupný luxus. Niektoré prírodné kamene nie sú drahšie ako obklady. Na stene, na podlahe, na schodoch, v sprche, na kuchynských doskách: je hviezdou interiérového dizajnu a vystupuje ako dôkaz, ktorý potvrdzuje vidiecky štýl.
Fotografie: Maisons du Monde