Informácie

Výukový program: transformujte starý rám na kriedovú dosku

Výukový program: transformujte starý rám na kriedovú doskuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak existuje jedna vec, ktorá sa medzi všetkými starými domami nemení, v obývacej izbe sú často rámy prvej voľby. Medzi fotografiami kvetinovej krajiny a portrétmi troch strašidelných predkov tak často pri rodinných oslavách prechádzajú posmrtmi najmladších! Ale rovnako ako tieto domy, ktoré prežili roky, aj tieto očarujúce rámy majú právo na nový život. Dnes sa naučíme, ako veľmi jednoducho premeniť starý rám na kriedovú dosku.

Materiál

- starý rám - kvalitná drevená doska vo formáte rámu (môžete použiť panel na zadnej strane rámu) - bridlicová farba - krieda Rozpočet: približne 10 € Trvanie: 30 minút

Fázy

1. Otvorte rám a pripravte drevenú dosku. Naneste náter na tabuľovú farbu. Za týmto účelom držte striekaciu nádobu asi 30 cm od panelu pomocou kruhových pohybov. Zvyčajne stačí jeden kabát. Náš tip: použili sme sprejovú farbu, ale sú tu aj plechovky od farby a dokonca aj film z vinylovej tabule.
2. Keď je farba úplne suchá, umiestnite panel do rámu a bezpečne zatvorte zadné časti.

Nakoniec

Rýchlo, dobre! Tento návod je veľmi jednoduchý na vykonanie skutočne originálneho výsledku. Veľmi praktický v kuchyni, dá sa použiť na nákupný zoznam. Vo vstupe alebo v kancelárii bude slúžiť ako pripomienka. Môžete zavesiť kriedu pripevnenú bavlnenou šnúrou, aby ste ju mali vždy po ruke.
Páčilo sa vám tento návod? Pošlite nám fotografie svojej verzie tohto DIY na našej stránke Facebook a nájdite ďalšie nápady na našom Pintereste!