Ostatné

Na tohtoročnom letnom veľtrhu: päť nápadov, ktoré treba pamätať

Na tohtoročnom letnom veľtrhu: päť nápadov, ktoré treba pamätať


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Leto konečne dorazilo a vy sa chcete nechať pokúšať svojou dobrou náladou vo vašej obývačke. Ale čo sa týka prijímania opatrení, vyschnete. Neopúšťajte svoje túžby, redakčný tím vám dá 5 dobrých nápadov na zapamätanie si, aby ste úspešne zaviedli leto do svojho pobytu!

Idea č. 1: Zmiešajte vzory

Vzory milujú ďalšie vzory najmä za slnečných dní! Majú moc sa navzájom zlepšovať. Malé ginghamské štvorce, diamanty, pruhy, psychedelické kvety ... šťastne trú plecia a prejavujú veľmi módny duch „mix and match“.

Idea č. 2: Odvážte sa farby

Často sa bojíme spájať vzory a farby, ale spojenectvo oboch prináša jemnejším tónom dynamiku a veselosť. Ale aby sa nevychýlilo k vizuálnej kakofónii, uprednostňujú biele steny, ponúknu krásne prostredie na zvýraznenie vašich farieb.

Idea č. 3: Zobrazenie spomienok na sviatky

Prispôsobte si svoju obývaciu izbu vystavením očí všetkých vašich objektov, ktoré vám priniesli späť z vašich potuliek. Rozprávajú príbeh, obliekajú vašu izbu a pomáhajú oživiť váš dekor. Každé príslušenstvo, ktoré má sentimentálnu hodnotu alebo vám pripomína cestovný suvenír, ktoré máte pred sebou, je spôsob, ako prežiť svoje najsladšie myšlienky každý deň.

Idea č. 4: Nechajte pôdu holú

Aby ste sa nedotkli originálnej krásy dláždenej podlahy a aby vaše chodidlá zostali chladné počas najteplejších hodín, na podlahu sa neklasifikuje žiadny koberec. Zanechanie voľného hlasu pre objekty, vzory a farby, ktoré sa prejavia. V zime vám nič nebráni v tom, aby ste sa skĺzli pod pohovku, hrubý koberec, ale v jednom prípade si vyberte obyčajný povrch, aby ste sa od dlaždíc nepozerali ďaleko.

Idea č. 5: Priveďte čo najviac svetla

Farba je sublimovaná svetlom, takže neskryte prístup k nej a ozdobte svoje okná ľahkým závojom, ktorý slnečným lúčom umožňuje preniknúť čo najviac. Vzdušnejšie ako záclony s veľkým závesom vydávajú pocit sviežosti a pohody vo vašej izbe.