Tipy

Aukcie: najlepšie aukčné adresy

Aukcie: najlepšie aukčné adresy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Dnešné aukcie sú bežným spôsobom, ako si okrem iného ponúknuť dobré, či už profesionálne vybavenie, umelecké dielo alebo nehnuteľnosť. Umožňujú ľahký pohyb tovaru, najmä preto, že je teraz možné predkladať ponuky prostredníctvom internetu. Ak chcete byť informovaní bez toho, aby ste stratili čas aukčných kalendárov podľa typu hľadaného množstva, možno poznáte najlepšie aukčné adresy.

Zistite viac o dovolenke

Každý deň sa konajú aukcie nazývané dovolenky. Ak chcete zostať informovaní, môžete sa obrátiť na odbornú tlač, či už ide o investičný majetok alebo neobvyklé predmety. Vážnymi zdrojmi sú predajné katalógy, špecializované internetové stránky uverejňované aukčnými domami, Vestník Drouot. Sú tiež čoraz početnejšie, aby poskytovali globálne a dokonale zdokumentované informácie o predmetoch uvedených do predaja. Používateľ internetu, ktorý chce kúpiť nehnuteľnosť predanú na dražbe, je teda schopný lepšie porovnávať položky a pripraviť svoje aukcie.

Fotografický kredit: Interencheres

Vyhľadajte aukcie podľa kľúčového slova na interencheres.com

Pri hľadaní aukčnej adresy konkrétnych objektov po celom Francúzsku bez straty času je ideálne použiť veľmi populárny nástroj: internet. Je to najrýchlejšia metóda vyhľadávania, ktorá zohľadňuje prispôsobené výberové kritériá. Môžete zacieľovať na geografickú polohu blízko vášho domu, nájsť konkrétneho tvorcu alebo autora, konkrétnu časť, ako sú staré knihy, rukopisy, umelecké predmety, dobové hračky, predmety Haute Couture atď. Pripojením sa na stránku interencheres.com nie je možné vynechať vytúženú aukciu, pretože sa môžete bezplatne prihlásiť na odber upozornení, vytvoriť si vlastný výber a prihlásiť sa na odber bulletinu. Pre každú tému sa uverejňuje kalendár predaja.

Fotografický kredit: Interencheres

Poraďte sa s časopisom Drouot, biblickým trhom s umením

Gazet Hôtel Drouot, vytvorený v roku 1891, dnes nazývaný gazette Drouot, sa špecializuje na verejné dražby, ktoré sa konajú v Île-de-France, provinciách a širšie vo všetkých krajinách. sveta. Jeho špecializáciou je umelecký trh. Okrem papierovej verzie, ktorá sa každý piatok predáva v novinách, má Drouot Gazette aj svoju elektronickú verziu k dispozícii na internete. Ako skutočná biblia trhu s umeleckými dielami, časopis Drouot uvádza zoznam vyhradených aukcií, všeobecnejšie informuje milovníkov umenia s neporovnateľnou prísnosťou, zverejňuje ratingy, správy o výsledkoch predaja, distribuuje fotografie umeleckých predmetov. umenie výnimočnej kvality.

Aukcia kapitálového tovaru

Kapitálový tovar a priemyselný tovar predávaný na verejnej dražbe má tiež svojho špecialistu, ktorý nie je nikto iný ako Sales Monitor. Tento týždenný papier aj webová stránka k dispozícii na monitor.net, tento špecialista na cielené aukcie je zameraný na jednotlivcov a profesionálov, ktorí by mohli mať záujem o pokrytie, stravovanie, pekárstvo, hotely, úžitkové vozidlá, záhradnícke vybavenie alebo dokonca vysokozdvižný vozík.

Aukcie nehnuteľností a nábytku

Stránka encheres-publiques.com je lídrom v zozname aukcií nehnuteľností a nábytku, ktoré sa konajú vo Francúzsku. Umožňuje záujemcom nielen prečítať si právne oznámenia notárov, správcov, dražiteľov a iných odborníkov z oblasti predaja, ale tiež porovnávať tovar a nájsť príležitosť na okamih nadobudnutia nehnuteľnosti na férová cena.
Fotokredit: EstimartKomentáre:

 1. Frederick

  On mine the theme is rather interesting. I suggest you it to discuss here or in PM.

 2. Voodoogrel

  Agree, very useful phrase

 3. Serban

  Je to iba podmienenosť

 4. Mohamad

  Mýlili sa, samozrejme.

 5. Tarik

  And what will we stand on?

 6. Jud

  Tieto informácie sú nesprávne

 7. Ahmadou

  WOW....=)Napíšte správu