Informácie

Stožiare, zábavné a farebné predmety

Stožiare, zábavné a farebné predmety


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pre veselú a rytmickú výzdobu interiéru sa pylonovské objekty vyznačujú ako zrejmé. Prinášajú do každej miestnosti dobrú dávku veselého humoru a spomedzi mnohých kolekcií si každý môže nájsť doplnky tak zábavné, ako sú funkčné. Od luskáčika po držiak na špongiu, od háčika na kabát až po hodiny, sú farebné a vyzerajú rovno z albumu komiksov. Tvorba Pylones je akýmsi spojením medzi detstvom a svetom dospelých apeluje na mladých i starých.

Zrodenie značky

Jacques a Léna chceli vytvoriť svoj butik originálnych predmetov, praktických alebo iba dekoratívnych, ale vždy zdrojov uspokojenia. Pár Guillemetovcov, ktorých povzbudil vášnivý kruh priateľov v oblasti dizajnu, založil svoje podnikanie 1. mája 1985. Jacques a Léna mladí a vynaliezaví, sprevádzaní módnymi návrhármi, rýchlo rozpútajú svoje vášne svojimi hravými a farebnými malými predmetmi. Ale práve s vytvorením BD šperkov v latexe, trendových a ultrafarebných sa púšťajú do dobrodružstva. Malá spoločnosť navrhuje každý kúsok tak, aby sa všetci mohli zabaviť, a šialenstvo pre tieto výtvory neuveriteľnej gaiety v planetárnom meradle netrvá dlho. Značka Pylones má niekoľko bestsellerov, ktoré sa používajú po celom svete s rovnakou radosťou, bez ohľadu na kultúrne sklony. Inými slovami, zábavný a zábavný objekt Pylones je všeobecne uznávaný.

Fotografie: Pylones

Pylony, pre šťastný každodenný život

Ako symbol dobrého humoru môže každý pylonovský objekt symbolizovať poéziu ako hravosť. Zdá sa, že rozpráva príbeh a je svedkom nasledujúcich období. Chceme sa ho dotknúť, pozerať sa naň, používať ho a znásobovať akvizície, len pre radosť, ktorú komunikuje. Pylony sa hýbu, pobavia a prekvapia, až kým nevzniknú závislosti. Chceme, aby sa Luskáčik Cric-crac Panda pozval na slávnostný stôl, aby kostra zmrzliny Ice-Cream prenasledovala kuchyňu, aby našla svoje miesto v kúpeľni makeupová kefa Cheekita Gold. A čo zelený kastrol alebo pohár na vajíčka robotov, ktorý osloví najmenších až najväčších gurmánov? A na nočnej strane, od spálne pre dospelých po detskú izbu, sa zdá, že zelené a fialové fajčenie háčiky jemne strážia spánok všetkých.

Fotokredit: Pylones

Pylony, praktický a nezvyčajný objekt prístupný všetkým

Ako sa nechať zviesť stolným vysávačom Ladybird od Pylones, roztomilej lienky? Držiak na toaletný papier Rools je tiež nevyhnutný na to, aby v tejto malej miestnosti priniesli farby a papriky, ktoré nie vždy vieme zdobiť. Predmety Pylones sa predávajú v mnohých obchodoch, od Paríža po Bordeaux, od Amsterdamu po Vilnius a ešte ďalej, pretože v USA sú tiež obchody Pylones, USA, Venezuela, Kolumbia a Brazília. Každý sa preto môže zabaviť alebo nájsť skvelý darček, ak sa rozhodne pre výtvory Pylones, originálne a farebné a vždy za nízku cenu. Spoločníci všetkých čias, ktoré sa rýchlo nedajú robiť bez toho, aby človek, dokonca aj dospelý, zostal pevne spojený so svetom detstva.

Fotokredit: Pylones