Ostatné

Optimalizácia úložiska v štúdiu

Optimalizácia úložiska v štúdiu

Keď bývate v malej oblasti, niekedy je ťažké usporiadať priestor a nájsť tipy na jeho správne usporiadanie. Štúdio musí byť kvôli svojej veľmi malej veľkosti praktickým a funkčným miestom viac ako akýkoľvek iný typ ubytovania. Či už je to 15m², 20m² alebo 25m², existuje veľa riešení, ktoré vám umožnia vytvoriť si svoju hlavnú izbu, ktorá funguje ako kuchyňa, obývačka, kancelária a priestor na spanie, pohodlný a teplý obytný priestor , kde je život dobrý.

Vytvorte obytný priestor

Vaša podlahová plocha je znížená a chcete zväčšiť priestor určený na skladovanie? Ak to povrch, ktorý máte pod stropom, umožňuje vsádzať na medziposchodie. S mobilnou platformou, ktorú si predstavila Espace Loggia, už nie je viac neporiadok. Počas dňa je posteľ uložená na strope, takže pole je voľné pre všetky možné usporiadania. V noci ručne spúšťame pohyblivú plošinu bez toho, aby sme museli premiestňovať nábytok.

Fotografický kredit: Espace Loggia

Skladujte dobre

Optimalizácia priestoru si vyžaduje aj praktické, funkčné úložisko prispôsobené veľkosti vášho priestoru. Preto neváhajte využiť všetky výklenky vášho biotopu pomocou košov, boxov, truhiel, kociek alebo košov. Môžete tiež myslieť na všetko-v-jednom riešení, ako je riešenie, ktoré si predstavila Ikéa: so skladovacím systémom Algo už žiadne problémy s ukladaním! Všestranný a nekonečne modulárny, vďaka množstvu prispôsobených kombinácií sa ľahko prispôsobí vášmu priestoru a vašim potrebám ukladania.

Fotokredit: Ikéa

Jedno kľúčové slovo: modularita

Keď žijete v malom štúdiu, počíta sa každý palec. Preto je nevyhnutné používať mazanie na zväčšenie podlahovej plochy bez zanedbania základného nábytku a doplnkov nášho každodenného života. Takže stavte na zasúvateľné alebo modulárne. Obidve heslá sú zložené a zložené. Hniezdiace stoly, skladacie stoly a stoličky vám umožnia príjem bez toho, aby vás po zvyšok času napadol nepotrebný nábytok. Preferujte tiež nábytok s niekoľkými funkciami: rozkladací gauč, konferenčný stolík, ktorý sa po otvorení zmení na kanceláriu. S jedálenským stolom Bimodal Ulisse môžete využiť svoj priestor na jedenie počas dňa a spánok v noci. Plne prispôsobiteľné podľa vašich potrieb sa prispôsobia všetkým vašim želaniam.

Fotoúver: Bimodal

Rozhodnite sa pre všetko v jednom

Mať všetko na dosah ruky je nevyhnutné, keď žijete na malom mieste. Na splnenie tejto požiadavky sa veľa značiek snaží ponúknuť riešenia na kľúč a všetko v jednom, ktoré vám môžu priniesť všetok potrebný komfort vo vašom malom priestore. Toto je prípad kolekcie Delphy od značky kúpeľňového nábytku Delpha. 3, 4, 5 alebo 6 m² Delphy vám umožňuje ukladať a zariadiť bez započítania. Jeho tajomstvo? Zahrajte si na hĺbke nábytku, aby ste sa prispôsobili svojmu priestoru, splnili všetky vaše túžby po pohodlí a funkčnosti vďaka viacerým veľkým a nízkym úložným priestorom, ponúkli ďalší nábytok vybavený dômyselnými vnútornými kovaniami a skombinovali nábytok s veľa jedinečných zrkadiel, svetiel a príslušenstva ... všetko za zníženú cenu. Vo svete varenia značka Neff prekvapí svojou kompaktnou a kočovnou kuchyňou C = 1m2. Tu sa každý štvorcový centimeter a každý kubický centimeter používa na vytvorenie kompletnej kuchyne, ktorá zaberá neuveriteľne malú podlahovú plochu 1 m2. Malý rozmer však prekvapuje svojím mimoriadnym vybavením: odkladacie police, osvetľovací systém, kôš, chladnička, mikrovlnná kombinovaná rúra, indukčný domino, digestor, umývadlo a mixer. K nim sa pridá 5-litrový ohrievač vody a 32-amp elektrický panel. Čo viac by ste mohli požiadať!

Fotografie: Delpha / Neff