Informácie

Superfront zmení vzhľad vášho nábytku Ikéa

Superfront zmení vzhľad vášho nábytku Ikéa

Prispôsobte si nábytok Ikea? Vedeli sme skvelého hackera Ikea pre väčšinu manuálov, vedeli sme, že Bemz a jeho dizajnové kryty alebo pekné kolíky a jeho ozdobné chodidlá ... Tu je Superfront, ktorý vám pomôže štýlovo vyzdobiť nábytok Ikea!

Superfront alebo ako si prispôsobiť nábytok Ikea

Nebudeme klamať: nech ten, kto doma nemá žiadny nábytok Ikea, zdvihol ruku! To sme si mysleli: každý má nábytok Ikea. Páči sa nám demokratický a funkčný dizajn Ikea, nepáči sa nám dojem, že máme rovnaký nábytok ako všetci ostatní. Našťastie je tu Superfront! Táto švédska spoločnosť - a áno, rovnako ako Ikea! - navrhuje, aby sa elegantné, štýlové predné časti, rukoväte a chodidlá prispôsobili vlajkovým kolekciám Ikea (Px, Metod, Faktum a Besta). Alebo ako sa zbaviť štandardizácie!

Do kuchyne predné časti s grafickými krížmi a zlatými držadlami

Čo robíme so Superfrontom?

S Superfront preto prispôsobujeme naše obväzy Ikea, naše kuchyne, nábytok do kúpeľne a dokonca aj úschovňu v obývacej izbe. Pridáme dizajnérske nohy na štíhly kus nábytku, grafické predné časti, aby sa vaše oči naplnili a elegantné rukoväte, pretože detaily sú nevyhnutné pri dekorácii! Z našej strany určite spadáme do medených držadiel a do fasád „Big Fish“ vo vodnej zeleni.

Pokiaľ ide o kúpeľňu, nevieme si vybrať medzi modrou alebo zelenou fasádou Superfront.

www.superfront.com