Ostatné

Čínsky portrét Rémi Casada

Čínsky portrét Rémi Casada

Mladý dizajnér z Lyonu, Rémi Casado, je jackom všetkých obchodov. Jeho produktový dizajn BTS, ktorý získal v Saint-Etienne vo vrecku, uviedol na trh Rémi Casado. Textilný dizajn - najmä pre značku Lyonnaise Kus elegantného, ​​krásneho nábytku - pred našim stolom N37, ktorého drevený podnos ožije vzormi v kontakte s vodou, „ako urobiť prekrásnu trápnosť“, nehovoríme! , vysvetľuje jednoducho - alebo dokonca vrcholmi projektu Grey Matter, projekty sa spájajú. V roku 2013 predstavila jeho pohovka Requiem, ktorej nohy sú poľnohospodárske náradie, výzvu pre návrh mesta Lyon. Potom bol poverený výstavou 1h58, kde spájal kúsky mladých návrhárov Lyonnais. Nadšený a nadšený dizajnér, ktorý sa lepšie poznáme prostredníctvom čínskeho portrétu ... Keby ste boli objektom, boli by ste ... Pravdepodobne ceruzka, kritérium, vždy premýšľajúce, tvoriace náčrty. Keby ste boli farbou, mali by ste ... Zelene.

N37 od Rémi Casada, keď sa na podnose rozšíri kvapka vody, objaví sa vzorka a po vyschnutí tabuľky zmizne

Keby ste boli stoličkou, boli by ste ... Eames, „shell“. Keby ste boli knihou, boli by ste ... Novinky o extáze Frédéric Beigbeder.

Requiem Rémi Casada

Keby ste boli filmom, ... pohon pre estetický rozmer, svetlo a hudbu alebo „Kmotr“, kultový film, ktorý sledujem každé dva mesiace. Keby ste boli lampou, mali by ste ... Vertigo od Constance Guisset.

IACI od Rémi Casada

Keby si bol krajinou, bol by si ... Talianska. Pokiaľ ide o stvorenia, deje sa veľa. Najmä vydania Edra vychádzajú z bláznivých vecí. V Taliansku je kultúra, ktorá sa mi veľmi páči a ktorá súvisí s automobilom a spôsobom života. Keby ste boli slávnou pamiatkou, ... Milujem všetku prácu Claesa Oldenburga. Keby som si musel zvoliť jedno dielo, citoval by som špendlík na oblečenie vo Philadelphii, nepredvídateľný, inteligentný a zábavný. Zaujíma ma zábavná stránka: Rád rozprávam príbehy vo svojej práci.

Rémi Casado stredobodom hry Gray Matter

Keby si bol mestom, bol by si ... New York, pretože je to mesto, ktoré sa pohybuje vo všetkých smeroch. Keby ste boli predmetom, boli by ste ... Drevo, pretože je to veľmi jednoduchý a veľmi komplikovaný materiál a dokážeme urobiť veľa vecí. Keby ste mali vôňu, boli by ste ... Vôňa papiera pri otvorení novej knihy.

Textilný dizajn od Rémi Casada pre Chic