Informácie

Laura Ashley, britská výzdoba

Laura Ashley, britská výzdoba


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vďaka etikete Laura Ashley získava dekorácia vzhľad krásnej Angličanky, oh, romantický a plný jemnosti. Od spálne po obývaciu izbu, od vstupu do kúpeľne sa táto nepopierateľná mágia rodí z talentu nezabudnuteľnej Lady. Laura Ashley dokázala vytvoriť nenapodobiteľnú atmosféru, schopnú dotknúť sa heroínu, ktorý leží v každej žene. Tkaniny, potlače, tóny dávajú modernému životu ďalší rozmer.

Zrodenie značky

Po objavení výstavy o tradičných remeslách sa Laura a jej manžel Bernard Ashley v roku 1953 rozhodli vydať sa na tlač patchwork, ktorá nedokáže nájsť látky podľa ich chuti. Túto úlohu riešia z malej kuchyne a najprv vytvorili malé kúsky látky s geometrickými vzormi. V roku 1952 začali vyrábať šály, veľmi silný trend v Taliansku inšpirovaný Audrey Hepburn. Tieto výtvory sa dlho nepredávajú a Ashleyho pár potvrdzuje svoj talent prechodom na tvorbu bielizne pre domácnosť. V roku 1954 sa narodila Ashley Mountney Ltd. O štyri roky neskôr Laura Ashley a jej manžel otvorili showroom v Londýne, aby predstavili čoraz početnejšie a populárnejšie cukrovinky. V šesťdesiatych rokoch Laura Ashley pomohla krajčírke vytvoriť oblečenie, ako sú laboratórne plášte, blúzky, a potom sa pár presťahoval do opustenej stanice. Práve tu Bernard Ashley vyvíja lis na ploché balíky, ktorý je schopný každý týždeň vyrobiť tisíce metrov látky. Prvý obchod Laura Ashley bol otvorený v Londýne v roku 1968.

Fotokredit: Laura Ashley

Štítok, ktorý sa zavedie do celého sveta

Etiketa Laura Ashley sa naďalej presadila tak pre kvalitu, ako aj pre jedinečný štýl jej šiat. Obchody Laura Ashley otvorené po celom svete, v Kanade, Austrálii v USA, vo Francúzsku a Laura budú v roku 1977 odmenené kráľovskou cenou za vývoz, ktorú dostali od kráľovnej. Ashleyho pár sa usadil na severe Francúzska a Laura sa teraz sústredila všetku svoju pozornosť na nábytok do tej miery, že v roku 1983 uvoľnil svojho vlastného sprievodcu interiérovým dizajnom. Jeho talent je opäť uznávaný prostredníctvom sortimentu Decorator Collection. Výtlačky sú odvážne, bez straty estetiky. Zrodil sa štýl: štýl Laura Ashley a fascinoval dokonca aj Japonsko otvorením rovnomenného obchodu v roku 1979. Laura mala náhodne zomrieť v roku 1985. Bernard Ashley zomrel v roku 2009.

Fotokredit: Laura Ashley

Laura Ashley dekorácia

Značka Laura Ashley dnes vyrába okuliare, odevy, grigris, ale aj uteráky, ozdobné doplnky, osvetlenie, nábytok, tapety, dlaždice, koberce a koberce. Všetko sa považuje za prostredie pokoja. Výtvory Laury Ashley sú jednoducho úžasné. Či už pre deti alebo dospelých, každý kus Laury Ashley vyniká svojou jedinečnosťou a dokonalosťou. Milujeme jeho nábytok z ušľachtilého dreva, kože a tkaniny, jeho mäkké kreslá, romantické okná, jeho závesy v dominantných farbách vždy v trende a na zákazku. Objaviť na webe online.

Fotokredit: Laura AshleyKomentáre:

  1. Cynric

    I'm sorry, but, in my opinion, mistakes are made. I am able to prove it.

  2. Hrocby

    Táto fráza sa jednoducho nevyrovná ;)Napíšte správu