Tipy

Materiálové zameranie: ako zvoliť dielenský stojan?

Materiálové zameranie: ako zvoliť dielenský stojan?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Základnou oporou každého umelca pri položení jeho plátna je, že stojan dielne nájde svoje miesto vo vašej pracovnej miestnosti a nikdy ho neopustí. Vďaka svojej veľkej veľkosti je možné umiestniť plachty až do výšky 3 metrov. K dispozícii sú rôzne modely, najčastejšie v dreve (buk pre lepšiu odolnosť). Tu je niekoľko tipov na výber.

Správa: Klasický dielenský stojan 739795

Najbežnejšie modely sú obdĺžnikového tvaru s impozantnou základňou H na uloženie väčších plátien. Nakláňajú sa tak, aby zachytili správne svetlo a našli najlepšiu polohu, vďaka nastavovaciemu systému umožňujú tiež zdvíhanie alebo spúšťanie plátna. Štyri nohy môžu byť na kolieskach alebo korčuliach na uľahčenie pohybu v dielni. Niektoré izby sú vybavené dvojitou poličkou na umiestnenie plátna na každú stranu. pracovné stojany sú najčastejšie vybavené skrinkami, zásuvkami alebo priehradkami, ktoré umožňujú uložiť všetko vybavenie maľba / kresba: novinka: 739807 kefy, ceruzky, nože, rúrky maľovať, handry, palety atď. Nájdete pracovné stojany od sto eur. Ceny za najluxusnejšie stojany môžu dosiahnuť 600 eur.

Správa: 739795 akademický stojan / lyra

Existuje aj iný model novinka: 739795 dielenský stojan : novinky: 739795 lyre stojan alebo novinky: 739795 akademické stojan. Tvar lichobežníka má tri nohy a je ľahší a ľahšie sa s ním manipuluje ako v skutočnosti: klasický stojan 739795 so štyrmi nohami. Je zvlášť vhodný pre stiesnené dielne a malé a stredné tkaniny. Môže byť vybavený poličkou na umiestnenie zariadenia. Môže byť vyrobený z borovicového dreva, a preto bude ľahší, ale tiež menej odolný ako bukové podstavce. Nájdete borovicové stojany z približne štyridsiatich eur. Neváhajte však investovať do pevnejšieho materiálu, počítať s minimom asi 100 eur na správu: 739795 bukový stojan. Niektoré iné stojany sú pripevnené k stene a nemajú sa pohybovať.Komentáre:

 1. Tzadok

  Dobrý deň, rozloženie blogu je z nejakého dôvodu rozptýlené vo firefoxe: (Možno to môžete opraviť?

 2. JoJobei

  Môžem odporučiť zastavenie na webovej stránke, ktorá má v tejto veci veľa článkov.

 3. Acis

  I love it when everything is laid out on the shelves, although I came in for the first time, but I already want to read the sequel.

 4. Majid Al Din

  It's not quite what I need. Are there other variants?

 5. Baerhloew

  another variant is possibleNapíšte správu