Informácie

Okolo papiera: priblížte známky

Okolo papiera: priblížte známky

Aj keď všetci tí najmenší milujú túto aktivitu, umenie pečiatkovania nie je zďaleka zastavené pri detských hrách: je to technika IN-CON-TOUR-NABLE v oblasti scrapbookingu a výroby kariet. Hneď ako sa ponoríte, stanete sa závislými, ale zároveň si uvedomíte neuveriteľný rozsah trhu s tampónom a už nebudete vedieť, kam sa obrátiť ...

Razítka pripevnené na drevo alebo na zostavenie

Tradičné sú tie, ktoré sa montujú na drevo. Sú vždy populárne a prichádzajú s neuveriteľným počtom vzorov, ktoré vyhovujú akejkoľvek téme. Majú dobrú priľnavosť a sú pevné, ale ich hlavnou chybou je, že lisovanie nemôže byť na plechu veľmi presné ... Razenie slepo! Nájdete tu tiež jemnú gumu, ktorá sa pripevní na priehľadnú podložku (pre lepšiu presnosť!) "priliehajúce" vankúšiky, Majú veľmi jemné vzory a ľahšie sa používajú než tie, ktoré sú namontované na dreve!

Jasné známky

Ale pre ešte väčšiu presnosť polohovania nájdete takzvané „jasné“ nárazníky. Sú úplne priehľadné a dajú sa namontovať na podpery z plexiskla, ktoré sú rovnako priehľadné ... Veľmi praktické na to, aby ste vedeli, kde presne sa dojem vytvára! Toto bude ešte efektívnejšie, ak chcete používať a usporiadať abecedné známky na napísanie slova alebo vety! Tieto vankúšiky sú vyrobené z pružného, ​​tenkého, priehľadného plastu, ktoré sa vďaka princípu statickej elektriny lepia a vychádzajú z podpory (predávajú sa alebo samostatne) ad nekonečne. Preto sú tiež veľmi pohodlné na zostavenie vlastnej pečiatky: do jedného bloku môžete umiestniť niekoľko nádherne usporiadaných vzorov.

Penové vložky

Sú tiež klasikmi, ktoré sú široko používané a najmä deťmi, pretože nie sú krehké (na rozdiel od priehľadných vankúšikov); umožňujú dobrú priľnavosť a dajú sa ľahko použiť s farbou (kvaš alebo akrylové). Vzory penových doštičiek sú menej rozmanité!

Podložky na špeciálne účely

Pre konkrétne použitie, tu sú podložky, ktoré vám uľahčia prácu: valčeková podložka vám umožní vytvárať pravidelné vzory na veľké vzdialenosti, napríklad na vytvorenie vlysu alebo pekného okraja na vašej karte. overlay pečiatky sú veľké známky s pravidelnými vzormi (napríklad vzory na písanie), ktoré vám umožnia pokryť veľa miesta na vašom hárku, čo je ideálne na vytvorenie veľmi jednoduchého pozadia na obyčajnom hárku.

Známky urobte sami!

V kategórii „DO IT YOURSELF“ stúpajú známky s vlastnou značkou. Nakreslite svoje vlastné vzory a vyryte ich pomocou malých drážok na bloku gumy určenej na tento účel, pre 100% prispôsobené známky! Zaručený efekt! Teraz si môžete správne zvoliť pečiatky ... Ale čo farby?