Informácie

Koziol, vitamínový dekor

Koziol, vitamínový dekor


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Koziol je spoločnosť špecializovaná na tvorbu predmetov, ktoré sú síce funkčné, ale napriek tomu sú skutočnými umeleckými dielami. Z kuchyne do kúpeľne, z obývacej izby do spálne Koziol oživuje náš každodenný život farebnými dotykami. Odpadkové koše, riady, poháre na ceruzky, svietidlá a stojany na fľaše sú také zábavné, ako praktické, estetické ako ekologické. Koziol dokonale kombinuje riad, dizajn a originalitu.
Fotokredit: Koziol

Zrodenie značky

Pred viac ako 80 rokmi, v roku 1927, bol v Nemecku založený rodinný podnik Koziol. Bernhard Koziol, vtedajší sochár slonoviny, sa špecializoval na výrobu plastových predmetov každodennej potreby, vždy farebnejších a originálnejších. Tento priekopník, vývojár koncepcie, sa postupne obklopuje vynikajúcimi návrhármi z celého sveta a Koziolove výtvory - považované za výnimočné - budú opakovane korunované cenami a cenami. Každý rok sú vystavené vo viac ako štyridsiatich salónoch. Spoločnosť Koziol dnes riadi Stephan Koziol, syn Bernharda, a Thorsten Muntermann. Sídlo spoločnosti je v Erbachu v Hesensku v Nemecku. Šesťdesiat percent svojich výrobkov sa vyváža do viac ako päťdesiatich krajín.

Fotokredit: Koziol

Koziol, príkladný postup

Spoločnosť Koziol sa špecializuje na tvorbu dizajnérskych predmetov určených na každodenné použitie vo všetkých izbách domu a reklamné darčeky, ktoré nie sú ojedinelé. Okrem toho, že sú objekty Koziol jedinečné, prinášajú každodenný život nádych drobnosti, sú ovocím práce bezchybnej kvality, ktorá bude stáť za certifikáciu výroby Koziol. V rámci spoločnosti je smer konania pevne držaný úplným rešpektovaním trvalo udržateľného rozvoja nielen ekonomicky, ale aj spoločensky. Koziol, zodpovedná spoločnosť, vyrába výlučne v Nemecku a zaručuje stálu kvalitu svojich výrobkov.
Fotokredit: Koziol

Denná služba

Zbierka Koziol sú súčasne populárne, špičkové a majú neuveriteľné bohatstvo. Ak chcete ochutnať výrobky Koziol, znamená riskovať, že sa bez nich neobídete. Uľahčujú život a ich farby dodávajú vitamínovej dekorácii svätý nádych šialenstva. Pohár na vajíčka Kolumbus, predjedlo, kôš na chlieb Brad, dláto a jeho podpora, odšťavovač Pedro, ale aj riad nezanechávajú priestor pre pochmúrnosť. Radosť sa pozýva na všetky jedlá. Všimnite si, že šalátová misa Leaf od Koziola stále získala čestnú cenu Good Design Award z Chicaga! Do kúpeľne patria zubaté sklo, držiak na špongiu, zrkadlový držiak na šperky alebo zásobník na toaletný papier, zábavné, ultrafarebné a praktické predmety. Koziol tiež vyrába veľmi chrumkavé gule snov.

Koziol svetlo

Svietidlo Koziol, ktoré sa prispôsobuje všetkým interiérom, nie je nevyhnutné, a to nie je výnimkou z pravidla: dodáva výzdobe veľa charakteru. Svetlo, ktoré im vyhovuje, nájde každý: grafické, sofistikované, rafinované alebo iba základné. Od malej žiarovky pre obmedzený priestor až po závesnú lampu XXL, ako je fascinujúca tvorba Josephine Royal, a Stella M pre veľké a výškové miestnosti, sa umenie osvetlenia vášho domu nazýva Koziol.
Fotokredit: KoziolKomentáre:

 1. Zululrajas

  Niečo v tom je a je to výborný nápad. Je pripravený vás podporiť.

 2. Yves

  You are not wrong, are you

 3. Victorino

  Strongly disagree with the previous post

 4. Dedrik

  What did you do in my place?

 5. Abdul-Rahman

  you were visited simply brilliant idea

 6. Torence

  Well done, the sentence excellent and is timelyNapíšte správu