Komentáre

Recept: bazalka z tuniaka s Kenwood Multipro Micro

Recept: bazalka z tuniaka s Kenwood Multipro Micro

Dnes večer mám rýchly aperitív hostí a rád by som ponúkol niečo iné ako nekonečné „arašidové lupienky“! Neprepadajte panike, stačí len trochu fantázie a otvorte skrinku a chladničku pre ingrediencie. Pokiaľ ide o zvyšok, máme Multipro Micro, nový kuchynský robot Kenwood. V žiadnom momente nebudete ponúkať širokú škálu gurmánskych receptov, ktoré oživia vaše chuťové poháriky!

Kenwood Multipro Micro

Multipro Micro príde k rozšíreniu rodiny prípravky na prípravu potravín z radu Kenwood Multipro. Z mikrofónu pochopíme kompaktný dizajn a budeme mať na pamäti výkon, robustnosť a rýchlosť, ako jeho veľkí bratia v rade Multipro. Jeho funkcie: strúhadlo, plátok a sekera / mix , Ideálne trio na prípravu malých predjedál, šalátov a receptov z aperitívu, ako napr Tuniakové rillettes s bazalkou (pretože áno, mení tapenády a guacamole).

Recept na rillettes z tuniaka

Zložky: - 300 g prírodného tuniaka v plechovke - 3 alebo 4 čerstvé listy bazalky - 2 lyžice čerstvej smotany - 1 lyžička horčice - ½ vylisovaného citróna - 2 malé švajčiarske jedlá - soľ a korenie Krok 1 - Vložte dve lopatky do misky na sekačku. Ak chcete hrubší výsledok, t. J. Menej jemne nasekané, vložte iba spodnú čepeľ. Pridajte ingrediencie jeden po druhom do misky mlynčeka už pripojeného k spotrebiču, v poradí vyššie uvedeného receptu.
Krok 2 - Nasaďte kryt a stlačte tlačidlo „Stlačte“ v malých impulzoch. Tento systém je veľmi praktický, pretože robíme všetko jednou rukou, bez úpravy. Áno, viem, ako povedia základné mlynčeky, ale elegantnejším spôsobom! V prípade potreby doplňte korenie.
Krok 3 - Nalejte prípravok získaný v miske pomocou špachtle dodávanej so zariadením.
Zostáva len zdôrazniť túto prípravu, pretože len vložte misku do stredu stola, veľmi málo pre mňa.
Rillettes môžete prezentovať samostatne alebo so zeleninou. Paradajka, sezónna zelenina, je perfektná: zaobstarajte si pevné, nie príliš šťavnaté paradajky. Nakrájajte na plátky a na každú položte lyžicu rillettes. Zostavte plátky na seba tak, aby ste získali čerstvý a prírodný mini sendvič. Môžete sa tiež rozhodnúť vyplniť plnené zeleninové paradajky. Ak dávate prednosť jednoduchšej prezentácii, nalejte rillettes dovnútra okuliare a vychutnajte si opekaný chlieb z kukuričného chleba alebo topinky. Stručne povedané, tento robot Kenwood Multipro Micro je ideálnym spoločníkom pre všetky vaše recepty na aperitívy alebo viac letných tapas a ďalšie spôsoby, ako zdieľať gurmánske recepty: tapenáda, homos, guacamole, pestová omáčka, tortilly…

Multipro Micro: príslušenstvo

Okrem 500 ml misky a 2 lopatiek, špachtle Multipro Micro robot má tiež príslušenstvo, ktoré rošty a rezy. S priamou miskovou službou mrkne na Moulinex Fresh Express alebo na Šalátový maker od spoločnosti Philips , Ale jeho hlava je oveľa menej rozšírená, umožňuje oveľa presnejšiu službu, čím sa predchádza napríklad náhodnému premietaniu plátkov uhoriek!

Rozsudok

Naozaj som si užíval Kenwood Multipro Micro každý deň. V porovnaní s konkurenciou je objednávka na veku, precízny servis jedál a rýchlosť vykonávania skutočným prínosom v kuchyni. Všetko sa rýchlo darí jednou rukou! Tento krásny objekt z lešteného hliníka sa okrem toho zobrazuje na pracovnej doske bez červenania, rovnako ako jeho cena inde. Úložným priestorom na doplnky by bola čerešnička na torte, ale ja a moja škatuľová mánia, hm! Kenwood Multipro Micro od 89 eur.