Informácie

Výzdoba vyniká

Výzdoba vyniká


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Výzdoba robí jej návrat tým, že prestávku v džungli vzorov. Po ozdoby exotického štýlu sa tu inšpirujú školskými zápisníkmi. Jemné čiary s dokonalými čiarami prerušujú objekty. Tento trend sa volá: riad, textil a tapety.

V popredí tohto trendu: riad

Na mriežke sa najskôr zobrazí mriežka, ktorú nakreslia modré čiary. Neočakávané a veľmi úspešné, aj tento prísny a kultivovaný motív útočí na taniere, misky a karafy. Dánska značka Normann Copenhagen s celou službou v porceláne s modrými bodkovanými čiarami a dizajnér Leslie David pre TH Výroba, ktorí revidujú službu tanierov tým, že ich vylepšujú zlatom, sú na správnej škole.

Fotografie: Francis Amiand / Normann Copenhagen

Dlaždice tiež tvoria stenu

Ideálny pre grafické zdôraznenie kusu nábytku, efekt mriežky sa rozširuje na steny. Aby sme ich prijali iba dotykom, aby ste príliš nepreťažili vašu izbu, padneme na tapetu „Grid“ v spoločnosti Ferm Living. Kreslenie sady zarovnaných geometrických útvarov rovnakých rozmerov pripomína matematické zápisníky z nášho detstva. Ak chcete dať do vchodu alebo detskej izby, jeho rafinovaný štýl dodáva školský duch, ktorý môže byť tiež diskrétne inštalovaný maskovacou páskou „písacími linkami“. A náš obľúbený ide priamo k osvetleným čelným panelom Lit National. Značka obnovuje spoluprácu so špecialistom na panenskú vlnu, tkaniny Arpin a predstavuje výber postelí a doplnkov dobrej kvality s kockovaným vzorom. Krásna perspektívna stránka, ktorá dá vašej fantázii voľnú ruku!

Foto kredity: Lit National / Masking Tape