Informácie

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri malom vstupe

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri malom vstupeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vchod je oveľa viac ako obyčajný priechod a je samostatnou miestnosťou. Je to tiež prvý, ktorý objavíme pri prechádzaní dverami. Tiež vítané miesto, to je to, čo určuje tón pre váš dekor, takže ho nesmiete zanedbávať, práve naopak! Najmä ak máte malý vchod, je potrebné vyhnúť sa chybám. A aby sme sa v tomto priestore nedopustili čudnosti a zariadili by sme, ako by malo, objavte rady redakčných pracovníkov.

Chyba č. 1: Výber nevhodných farieb

Pozor, pred prechodom na usporiadanie miestnosti, striktne povedané, musíte venovať osobitnú pozornosť výberu farieb, ktoré ozdobia steny vášho malého vchodu. Jeden cieľ: zväčšiť priestor. Možno to nepoznáte, ale je možné vizuálne transformovať priestor pomocou farieb. Áno, majú silný vplyv na objemy. Rovnako ako modrá farba, farba, ktorá upokojuje a osviežuje, a predovšetkým, ktorá umožňuje zväčšiť priestor. Ak nie ste fanúšikom modrej farby, urobte dvojitý zásah tak, že sa rozhodnete pre jasnú bielu farbu na stenách a strope, vďaka tejto farbe sa miestnosť zväčší a zároveň ju zväčší.
Fotografický kredit: Dulux Valentine

Chyba 2: Preťaženie priestoru

Aké pravidlo č. 1 treba rešpektovať bez ohľadu na malú plochu? Optimalizujte samozrejme priestor! A pretože je možné rýchlo prehliadnuť vchod preplnený hromadou šancí a cieľov, dávame priestor na účasť celej rodiny: každý si pri príchode oblečie topánky, zavesí si kabát ... Toľko jednoduchých pokynov, ktoré urobia všetok rozdiel.

Chyba č. 3: Výber objemného nábytku

Vždy optimalizujte priestor a zväčšujte malý vchod, uprednostňujte priestorovo úsporný a plytký nábytok. Zabudnite na objemnú skrinku a umiestnite malú konzolu veľmi jemne a veľmi dekoratívne.
Fotografický kredit: AM PM

Chyba č. 4: Zabudnite na zrkadlo

Ak chcete vytvoriť dojem objemu a dať hĺbke svojmu malému vchodu, čo by mohlo byť lepšie ako pekné zrkadlo? Rozhodli sme sa pre model s plnou dĺžkou, aby sme sa pred odchodom mohli pozrieť na váš outfit. A chmeľ, tvoj vstup je transformovaný!
Fotografický kredit: Ikea

Chyba č. 5: Opúšťanie stien

Na malom priestore všeobecne, a najmä na malom vstupe, je najčastejšie zaznamenaná chyba nasledujúca: steny sú zanedbané. Je to však najväčšia oblasť, ktorú máte, takže ju využite! Neváhajte a nainštalujte háčiky na kabáty, malé háčiky, pekné police ... A vždy uprednostňujte multifunkčnú stranu s poličkou, ktorá slúži napríklad aj ako stojan na kabáty.
Fotokredit: Muuto