Ostatné

Môj dekor na americkej indiánskej ceste

Môj dekor na americkej indiánskej ceste

Indické vzory, ktoré sú tohtoročnou zimou v módnych kolekciách, pozývajú toto leto v našich interiéroch v jasných a teplých farbách. Výtlačky Navajo a kreslené perie napádajú posteľnú bielizeň, vankúše, vankúše a dokonca aj prikrývky, aby vášmu interiéru dali hippie eleganciu! Stručný prehľad vzorov, ktoré si môžete zvoliť, aby ste prijali tento trend plný autenticity.

Navajo motív

Tento motív navajo, ktorý sa skladá z veľmi farebných geometrických vlysov, je toto leto naozajstným zážitkom. Bez ďalšieho odkladu ho prijímame ako vankúš na kresle alebo ako pokrývku v spálni. Môžete tiež získať viacfarebnú kocku, ktorá vášmu gauču prinesie etnický vkus. Veľmi teplý, je tiež pozvaný do kúpeľne s peknými uterákmi v červených odtieňoch a dokonca aj na koberci. Buďte opatrní, aby ste ho používali šetrne. V malých dotykoch dokonale ladí s interiérmi, ktoré uprednostňujú prírodné materiály, ako je drevo alebo kameň.

Fotografie: La Cabane des Ours / Becquet

Perie

Kto hovorí, že indický hovorí nevyhnutne perie! Jemné, poetické a typické pre indické pokrývky hlavy, ktoré dodávajú dekoru trochu ľahkosti. Trúfame si ich prinútiť spať v spálni výberom krásneho perinového poťahu pokrytého veľkým perím v pastelových farbách. Môžete si tiež vybrať vankúš, ktorý nastaví tón v obývacej izbe, alebo dokonca tapetu, ktorá oživí vchod.

Fotografie: Becquet