Užitočný

Svietidlá Tie a Dye osviežujú dekor

Svietidlá Tie a Dye osviežujú dekor

Trend Tie a Dye preberá osvetlenie a dodáva interiéru hippie elegantný vzhľad. Lampy Tie a Dye sú nevyhnutné v každej miestnosti domu a pripomínajú vesmír 70. rokov. Farebné, psychedelické, napriek tomu sú estetické a elegantné a dotvárajú moderný dekor niekoľkými tvorivými poznámkami. Pretože duch Tie a Dye je možnosťou pre každého, aby si vytvoril svoje vlastné objekty.

Nová verzia Tie a Dye

Ak trend Tie a Dye poznal svoju hodinu slávy, neskončil investovanie našich interiérov ... niektoré nové kódy by však mali byť elegantnejšie, rafinovanejšie a jemnejšie ako kedykoľvek predtým. Lampy Tie a Dye sú oblečené vo farbách, niekedy vyplavených alebo roztavených ako vodové farby, niekedy silne kontrastujúcimi s miešaním nekonečného svetla s nekonečne tmou vo variante veľmi grafických prúžkov. V závislosti od požadovanej atmosféry si môžete zahrať kartu s čerstvosťou alebo kartu s miernejšou sladkosťou. Je na každom, aby zharmonizovali svoju lampu Tie a Dye s dekorom pri súčasnom rešpektovaní kódov, alebo aby sa naopak stala vlajkovou loďou, žiarivým a jedinečným objektom.

Fotografický kredit: Fly /

Prestávka s uniformitou

Pozvanie lampy Tie a Dye do vášho domu je veľmi pekný spôsob, ako sa rozbiť s uniformitou dezinfikovaného dekoru. Toto dobre temperované svetlo dodáva interiéru mimoriadny dotyk. Jeho vylepšenie je o to ľahšie, že steny sú rovné a nábytok triezvy. Trend Tie and Dye je vhodný pre všetky typy žiaroviek - stolové, podlahové, závesné - a všetky štýly, od rustikálnej nočnej lampy po ultrahalogén, ktoré je možné prispôsobiť podľa inšpirácie moment. Veľké značky však nie sú odolné voči šialenstvu a ponúkajú bohatú škálu žiaroviek Tie a Dye, v ktorých si menej kreatívne nájdu svoje šťastie. Na potvrdenie ducha hippie chic sú vítané niektoré vankúše s pijavými výtlačkami.

Fotografický kredit: plukovník

Domáca lampa Tie a Dye

Vytvorte si lampy Tie a Dye sami pre všetky miestnosti v domácnosti, je to veľmi ekonomické riešenie, ktoré trochu oživí dekor. Je to tiež príležitosť na vyjadrenie nesmiernosti talentu, ktorý sa doteraz ignoroval ... Materiál potrebný na výrobu žiaroviek Tie a Dye s pekným sklonom je skutočne minimalistický: základný tienidlo nachádzajúce sa na blším trhu alebo kúpené od veľkej značky, farbivo na hodváb, ľan a bavlnu - farba v závislosti od príbuznosti - plastová nádoba dostatočne veľká na to, aby namočila tienidlo a vodu. Zostáva si obliecť gumové rukavice. Potom jednoducho ponorte tienidlo látky do zmesi vodnej farby a fixačného prostriedku, pričom rešpektujte proporcie uvedené na obale. Tkanina nasiakne farbivo kapilárou. Potom získame veľkolepý a rafinovaný gradient. Po zaschnutí je možné tienidlo Tie a Dye pripevniť k svojej základni. S trochou skúseností vám know-how umožní vytvoriť skutočné umelecké diela, ktoré prinesú všetko svetlo potrebné pre blaho všetkých, so štýlom a originalitou.
Fotokredit: Marc Van Der Voorn