Komentáre

Meď robí svoju show vo dekorácii

Meď robí svoju show vo dekorácii

Meď otvára nové obzory. Na rozdiel od toho, čo si človek môže myslieť, nie je to na úrovni potrubí, ktoré sa nachádza, ale je to v popredí dekorovej scény na najkrajších dekoračných miestach na svete. Späť na výstup ...

Meď zvádza interiérový dizajnFotografický kredit: Meď Bloomingville / Dornbracht Copper sa používa už celé storočia. Vynikajúci tepelný izolátor, prirodzene antibakteriálny a recyklovateľný. Nedávno bol na dekoratívnych výrobkoch zaznamenaný už 2 roky. Najviac návrhári, ako je Tom Dixon, sú inšpirovaní a podieľajú sa na jeho propagácii. Aj tento rok si slávna značka Bloomingville, ktorá vďaka svojej škandinávskej štýle robí ozdobnú sviečku, opäť zvolila meď v novej kolekcii. Dekorácie zvýrazňujú skrinky, vázy, zavesenia, lampy, hodiny. Nedávno sme videli kúpeľňu a presnejšie aj kohútiky so značkou Dornbracht, ktorá ponúka kohútiky z medi a 18 karátového zlata, ktoré dodávajú miestnosti ušľachtilosť a eleganciu. Upmarket, ktorý pokračuje vo svojom vzostupe, najmä preto, že sa architekti rozhodli prijať ho na rozdelenie, ohraničenie a tak, aby v interiérových dizajnéroch hrá skutočnú úlohu.

Medzinárodná šialenstvoFotografický kredit: Jann Lipka / architektúra Noela Domingueza / Fotograf Freda Touleta Zo Štokholmu do Paríža cez Sydney je meď ilustrovaná v interiérovej architektúre. Uvedomujúc si, že dekorácia je jedným z hlavných kritérií na ocenenie zákazníkov, obchodov a reštaurácií, aby si vybrali svoju vedľajšiu koľaj. Prijali ho bez poľutovania: obchodný hotel Radisson Blu Riverside v Göteborgu, lahôdky La Chambre aux jam v Paríži alebo veľmi obľúbená ázijská reštaurácia Le Chi a Co v Sydney.

Meď, materiál, ktorý oslovuje všetky úrovne


Fotografický kredit: architektúra Noel Dominguez / fotograf Fred Toulet Ak sa meď poteší, je to preto, že má významné výhody. V prvom rade má vnútorné vlastnosti ideálne pre návrh interiéru. Tvarovateľný umožňuje obliekanie na mieru. Vďaka jeho prispôsobivosti na všetky povrchy zaručuje jeho pevnosť výnimočnú životnosť, a preto je ideálna pre verejné miesta v neustálom dopyte. Odolný a 100% recyklovateľný, preto ho odborníci v stavebníctve obzvlášť zaujímajú o ekodizajn.

Meď má veľmi silnú vizuálnu estetiku


Fotokredit: Matt Woods Copper je farebný kov s teplými tónmi. Súčasne oranžová, zlatá a ružová dodáva charakteru a hnevu farbu a lesk, ktoré môže ponúknuť iba ona. Dokáže sa prispôsobiť niekoľkým dekoratívnym štýlom a môže sa tiež ozývať staré umývadlá s medeným džemom, ako sú konfekcie La chambre aux v Paríži, alebo naopak, vybrať, aby urobili dojem, ako napríklad na Radisson Blu Riverside v Göteborgu alebo dokonca mali by sme uprednostniť teplú a modernú atmosféru, napríklad v meste Chi a Co v Sydney. A ty, kedy si to adoptuješ?

Pozrite si naše video: zamerajte sa na meď

Všetky videá "Décodeuse"