Informácie

V tejto dizajnérskej kúpeľni: 5 nápadov na zapamätanie

V tejto dizajnérskej kúpeľni: 5 nápadov na zapamätanie


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pri inšpirácii pri zdobení svojej úplne novej kúpeľne? Neprepadajte panike, redakčný tím spadol do tejto kúpeľne tak zen ako dizajn, a dá vám 5 obľúbených položiek a tipy na zdobenie. Čo vás inšpiruje a pomôže vám zariadiť váš relaxačný priestor vkusom.

Idea č. 1: upravte malú ultra dekoratívnu scénu

V tejto kúpeľni nás praskli predovšetkým 3 elegantné svetlé drevené schody. Táto malá platforma, ktorá je ideálna na pocit beztiaže, keď vkĺznete do vane, vám tiež umožní naplno si vychutnať nádherný výhľad. Milujeme to!

Fotokredit: Sanijura

Idea č. 2: vyberte si dizajnovú skrinku na umývadlo

Páčia sa nám táto skrinka na umývadlo, ktorá je dizajnovo a brilantná. Medzi čistými líniami a elegantnými farbami má táto márnosť skutočne všetko pre nás (a pre vás), prosím!

Fotokredit: Sanijura

Idea č. 3: nainštalujte veľké zrkadlo

Kto hovorí, že kúpeľňa stojí za meno, hovorí zrkadlo na stene. Tu padáme na toto veľké zrkadlo, ktoré je ideálne na to, aby sme dali priestor miestnosti a odrážali tento pohľad na hory, ktoré nás tak veľmi zvádzajú.

Fotokredit: Sanijura

Idea č. 4: pridajte mäkký koberec

Aby sme zvýšili príjemnú atmosféru priestoru, pridávame jemný a dekoratívny koberec, ktorý ladí s farbami stien a kúpeľňového nábytku. Zaručená kúpeľná atmosféra!

Fotokredit: Sanijura

Idea č. 5: ozdobte ozdobnou kávou

Posledný dekoratívny tip na reprodukciu: ozdobte priestor pohovky, ktorý je estetický a útulný. Ideálny na umiestnenie uterákov, oblečenia alebo na čítanie, tento vak veľmi dobre zapadá do dekorácie miestnosti a vylepšuje ho.