Užitočný

Facelift v mojej škandinávskej výzdobe za menej ako 210 eur

Facelift v mojej škandinávskej výzdobe za menej ako 210 eurWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Priamo na trende váš interiér dokonale rešpektuje kódy škandinávskeho štýlu. Dekor však nájdete trochu zastaralý a nepáči sa mu to až v prvý deň. Dýchajte a nechajte sa inšpirovať našimi 5 tipmi a trikmi, aby ste osviežili škandinávsky interiér a doplnili ho vkusom, všetko bez porušenia banky. Je to tu!

Prefarbte svoju izbu v bielej farbe: 20 eur

Keďže severský štýl vidí život v bielej farbe, hrajeme monochromatickú kartu. Táto farba okrem toho, že dodáva vašim priestorom objem, podporuje prirodzené svetlo a zdobí priestor.
Fotografický kredit: Ikea

Pridanie vzduchového odpruženia v pastelových farbách: 3,90 eur (malý model) a 5,90 eur (veľký model)

A aby ste svojmu dekoru dali trochu korenia, vyberte si suspenzie požičané z ľahkosti. Medzi pastelovými odtieňmi a Tie a Dye vytvorte poetickú atmosféru s japonskými guličkami. Všetko za nižšie náklady.
Fotografie: / Fly

Zmeňte posteľnú bielizeň: 69 eur

Ak chcete posilniť a sublimovať škandinávskeho ducha, ktorý vládne vo vašej izbe, investujte do grafickej súpravy postelí. Okrem trendových vzorov si môžete zvoliť aj pastelovú farbu, ako je táto mäta zelená, mäkká a uvoľňujúca.
Fotografický úver: Urban Outfitters

Doplnky s dámou Jeanne: 29,99 EUR

Aký je doplnok označujúci jeho návrat do našich škandinávskych interiérov? Lady Jeanne samozrejme! Táto vtipná sklenená fľaša nás obzvlášť zvádza. Ako dekoratívny predmet alebo odklonený do dizajnovej vázy ho bez ďalšieho odkladania adoptujeme.
Fotokredit: La Redoute

Pridajte hojdaciu stoličku pre ratan: 79,99 EUR

A aby ste zdokonalili svoj úplne nový nordický dekor, osvojte si nevyhnutnosť: hojdacie kreslo! Vyberte si model s nadčasovým vzhľadom, miešaním kovu a ratanu, a nechajte sa húpať.
Fotografie: Maisons du Monde