Ostatné

5 dekoratívnych techník na kladenie dlaždíc doma

5 dekoratívnych techník na kladenie dlaždíc domaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Obklad je krytina, ktorá je upravená rôznymi spôsobmi, aby sa prispôsobila výzdoba interiéru. Každý typ inštalácie závisí od individuálneho vkusu, ale je tiež daný tvarom dlaždíc. Na uplatnenie tohto umenia pri súčasnom obmedzení straty materiálu je samozrejme nevyhnutné poskytnúť priestor na rozloženie. Podlahy a steny sa stávajú umeleckými dielami, od položenia krokve po položenie koberca.

Pokladanie obkladových prvkov

Kladenie kostí sa odporúča najmä v prípade, že sa rozhodnete pre ultramoderné imitácie drevených dlaždíc, pričom každá dlaždica napodobňuje podlahové dosky. Najbežnejšie rozmery sú 60 x 15 cm pre malé nože, 120 x 20 cm pre veľké nože. Inštalácia v krokve umožňuje získať vynikajúcu sadu čepelí. Získame kľukatý efekt najkrajšieho účinku.
Fotoredit: Normandy Ceramics

, Ktorým sa vlys

Ideálne pre vstupnú halu alebo veľkú, prehľadnú izbu. Hranica s vlysom ​​vytvára hranicu. Ak je tento typ inštalácie vhodný pre podlahové dlaždice, je rovnako vhodný pre obklady. Je ideálny na vytváranie farebných odtieňov a na zvýraznenie dekoratívnych prvkov na kvalitných dlaždiciach.
Fotokredit: Versace

Kladenie kockovaných dlaždíc

Šeková doska je späť v trende, je rozumné vytvoriť dialóg medzi dvoma farbami. Čiernobiela, červená a čierna, taupe a ľan… existuje nespočetné množstvo kombinácií farieb. Plechovka šachovnice hrá striedanie a interpunkciu interpunkcie. Dávajte si však pozor, aby ste si ju radšej vyhradili pre izbu s malým nábytkom, inak získate trochu ťažký výsledok.
Fotografický kredit: Arasota

Cabochon pose

Rozhodli sme sa inštalovať dlaždice kabaronu, aby sme vytvorili ozdobu podlahy alebo steny. Veľmi rafinovaný, tento typ inštalácie môže byť sublimovaný napríklad sklenenými dlaždicami. Umožňujúc súčasne manželstvu farieb, ktoré sú plné elegancie, je sklenená obkladačka s kapucou na špičkovej úrovni. Môže sa použiť na podlahu, stenu, ale aj na sklenenú priečku, ktorá oddeľuje hlavnú spálňu od kúpeľne. Ideálne riešenie na ochranu súkromia každého štýlu.
Fotokredit: Cabochon SDA

Pokládka kobercov

Aby sme vylepšili dekor obývacej izby, máme tendenciu položiť koberce na podlahu. Účinok však môže byť pôsobivejší pri dlaždicovom koberci. Je to veľmi pekný spôsob, ako vylepšiť svoj interiér. Všetky fantázie sú povolené. Koberec sa môže zvoliť na harmonizáciu rôznych farieb dlaždíc, na hranie s rôznymi veľkosťami dlaždíc alebo dokonca na smer ukladania alebo na zvýraznenie obkladov s materiálovým efektom. Tento typ postoja vyžaduje reflexiu pred spustením, pretože nezanecháva priestor pre náhody. Bez usporiadania existuje riziko plytvania materiálom. Rez každej dlaždice sa musí skutočne počítať s vysokou presnosťou: sine qua non podmienka pre mimoriadne pôsobivý konečný výsledok.
Fotokredit: Flair

Pozrite si naše video: Ako položiť dlaždice