Tipy

Nájdite všetok svoj dekor za nízku cenu vďaka stránke Casa

Nájdite všetok svoj dekor za nízku cenu vďaka stránke Casa


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Casa - špecializujúca sa na dekorácie prístupné všetkým - je nepochybne jednou z najpopulárnejších značiek. V spoločnosti Casa nie sú žiadne problémy s médiami, ale nápady a silné hodnoty, ako napríklad vynikajúci pomer kvalita / cena, veľký výber produktov. Inými slovami, Casa robí čestným uspokojením svojich zákazníkov. S viac ako piatimi otvorenými obchodmi k dnešnému dňu je lacný, ale vždy trendový špecialista na dekoráciu vzbudzujúci dôveru.

Zrodenie značky

Prvý obchod v Casa sa otvára v belgickom Ottignies. Sme v roku 1975. Jej zakladateľ Karel Govaert - vtedy pražený v čele potravinárskej spoločnosti - vyvinul systém darčekových známok, ktoré si zákazníci mohli potom vymeniť za ozdobné predmety. Z tohto konceptu sa vynorila myšlienka otvárať obchody na dekoráciu. V roku 1988 značku Casa kúpila belgická skupina Blokker Holdingen. V tom istom roku Francúzsko otvorilo prvý obchod v Casa. Dnes má národné územie 267 obchodov Casa a značka má tiež veľa obchodov s našimi európskymi susedmi.

Fotografie: Casa

Casa vybavuje celý dom

Produkty Casa sú chytré a napĺňajú túžby mladých i starých. Od dekoratívnych predmetov po riad, od osvetlenia po posteľnú bielizeň sú vždy v trende. Casa je tiež celý rad základných kuchynských potrieb, ako je sifón v Chantilly, pekáreň alebo dokonca prístroje na cestoviny. Môžu však byť milovníci záhrad upokojení: značka o nich myslela tým, že ponúka záhradný nábytok, vonkajšie osvetlenie, ako aj semená a rastliny. Casa tiež nezabúda na našich štvornohých priateľov, ktorí ponúkajú sortiment príslušenstva venovaného psom a mačkám.
Fotografie: Casa

Nikdy z nápadov

Priekopník zľavy každý mesiac ponúka nové nápady, vždy súvisiace so sezónou. Či už ide o dizajn interiéru, nábytok, darčekové predmety alebo posteľnú bielizeň a vždy za prísnu cenu, od spoločnosti Casa sa dá niečo čerpať. Ozdobte dom na Vianoce, pripravte slávnostný stôl, ktorý si zaslúži najviac vybrané miesta, upravte detskú izbu na začiatok školského roka, urobte z kúpeľne miesto na oddych a pohodu vďaka niekoľkým voňavým sviečkam Casa a cielené príslušenstvo: je na výber. Originálny darček alebo užitočný predmet nájde každý podľa svojho vkusu.

Rad článkov na objavenie online

Casashop je internetový obchod Casa, ideálny na zostavenie nákupného zoznamu a získanie propagačných cien. V súčasnosti vám Casashop zatiaľ neumožňuje zadať objednávku prostredníctvom siete. Každý si môže svoj zoznam želaní vytlačiť a stiahnuť ho v najbližšej predajni Casa. Je to dobrý spôsob, ako pokojne objaviť úložný nábytok, kreslá, stoličky, stoly a mnoho doplnkov pre všetky izby v dome.

Fotografie: CasaKomentáre:

 1. Enda

  Not everything is that simple

 2. Cagney

  Sorry for interfering ... But this topic is very close to me. I can help with the answer. Write to PM.

 3. Samutilar

  We will live.

 4. Tulmaran

  Ooooo ... super! Vďaka! ))Napíšte správu