Komentáre

Aké farby si vybrať pre narodeniny dievčatka?

Aké farby si vybrať pre narodeniny dievčatka?

Máte narodeniny dievčatka a chcete túto udalosť označiť? Z tohto dôvodu nič ako krásny stôl a pekná dekorácia! Či už sa rozhodnete pre dievčenské farby, ako sú ružové alebo fialové, alebo ak si myslíte, že sú mimo krabičky, ponúkame vám množstvo skvelých nápadov, ktoré potešia vašu dcéru a jej priateľov.

Večná ruža

Ružová je oficiálna farba malých dievčat. To je tiež farba voľby pre princeznú, balerínu alebo očarujúce dekor. Ak usporiadate narodeniny na záhrade, vedzte, že ružové súradnice dokonale ladia s zeleňou prírody. Ak chcete zvýrazniť ružovú, vyberte biely obrus a pekné kvety a dekoratívne sklenené prvky. Všimnite si, že existuje veľké množstvo ružových cukroviniek. Umiestnite ich v priehľadných fľaškových obaloch, aby ste dosiahli veľmi úspešný efekt.

Fotografický kredit: The Candy Bar / Maisons du Monde

Červená fantázia

Červená je populárna farba pre malé dievčatká. Červená, niekedy energická, niekedy chamtivá, ponúka široký výber nápadov na dekoráciu. Červená je farba vidieckeho občerstvenia alebo prírodného občerstvenia, kde sú majstrom huby a lienky. Či už si vyberiete hrášok alebo gingham, vyzerá to skvele. Rovnako ako ružové, červené zmesi so zelenými, a teda aj s rastlinami, ale tiež biele.

Modrá verzia pre dievčatá

Modrá nie je farba vyhradená pre chlapcov! Môžete si vytvoriť nádherné letecké alebo magické dekorácie s modrou farbou. Okrem toho, naša drahá princezná Popoluška nemá túto farbu? Modrá, v kombinácii s bielou a červenou, ponúka veľa možností. Prečo by ste sa nemali hádzať na piknikové občerstvenie alebo na dekoráciu výstaviska umiestnením pekných pléd na trávu alebo lampióny.

Fotografie: Brun de Vian-Tiran / Le Candy Bar

Žltá, osvetlenie

Žltá je farba, ktorú milujú malé dievčatká. Pripomína slnko alebo blond vlasy princeznej. Je to farba, ktorá tiež ponúka veľa možností z hľadiska dekorácie. Prečo neberú tému včiel, motýľov alebo kvetín? Žltá v kombinácii s červenou, modrou alebo zelenou bude pôsobiť zázraky v súvislosti s dekoráciou dúhy alebo pop dekorácie. Je len na vás, aby ste sa jemne oženili s farbami!

Gray, tak dievčensky

Vaše malé dievčatko vyrastá a chce na svojich priateľov zapôsobiť? Vsádzajte na polostredne napoly očarujúcu dekoráciu, všetko v odtieňoch šedej. Tmavo šedá alebo perlovo šedá nájdete veľa nápadov. Prečo sa rozhodnúť pre parížske narodeniny alebo na tému módy? Mali by ste vedieť, že sivá ide dobre s bielou, čiernou, červenou, ružovou alebo tyrkysovou farbou. Budete mať možnosť meniť potešenie a uspokojiť všetky túžby svojej malej princeznej.
Fotografie: Maisons du Monde