Informácie

Facelift do mojej zeleninovej záhrady za menej ako 150 eur

Facelift do mojej zeleninovej záhrady za menej ako 150 eur


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Opustené príliš dlho vaša zeleninová záhrada vyžaduje trochu facelift? To je dobré, redakčný personál premýšľal o množstve tipov s nízkymi nákladmi, aby ich dal na nohy! Tu je niekoľko nápadov na opätovné použitie bez toho, aby ste si vybuchli peňaženku.

Natrite drevené štvorčeky: 37,95 eur za hrniec

Rozhodli ste sa pre zeleninovú záhradu usporiadanú na námestiach, ale drevo už nie je také pekné, ako keď ste ju kúpili pred niekoľkými rokmi? Nemusíte ho znova natierať, aby to znova vyzeralo skvele. Ak chcete byť originálny, stavte na farbu, ktorá kontrastuje s touto krásnou honosnou fialovou.
Fotokredit: Leroy Merlin

Vsádzajte na ozdobné zvony: 9,99 eur za tri

Investujte do pekných zvonkov, aby ste podporili rast šalátov bez použitia chemikálií a predovšetkým pri zachovaní ozdobného ducha vašej zeleninovej náplasti. Okrem toho, že sú originálne, pripomínajú súčasný trend v našich interiéroch: staré gule ženíchov.
Fotokredit: Leroy Merlin

Usporiadajte pomocou štítkov z bridlice: 34 eur desať

Sú trendy a my ich chceme pestovať všade. Hovoríme samozrejme o štítkoch z bridlice, ktoré nám umožňujú čo najlepšie organizovať naše plantáže. Tymián tu, petržlen tam, ľahko nájsť cestu okolo v zeleninovej záhrade práve zasadil semená. Veľké áno tejto malej dekorácii navyše!
Fotokredit: Leroy Merlin

Rozhodnite sa pre peknú kanvicu: 39,90 eur

Táto banálna plastová kanva v blízkosti zeleninovej škvrny už rozhodne nevidíte. Možno je čas ho vymeniť! Potom vyberte zinkový model plný autenticity alebo farebný a starý kov na dotyk pôvabu.
Fotografie: Maisons du Monde

Nainštalujte malý skleník: 24,99 EUR

Skleníky, ktoré sú užitočné pre záhradníctvo po celý rok, sú tiež veľmi ozdobné nástroje. Sú prednostne vybrané z dreva alebo kovu, aby rastlinnej záhrade poskytli naj autentickejší vzhľad.
Fotografický kredit: OutirorKomentáre:

  1. Vosar

    the Exclusive deliberation

  2. Seleby

    Nehovoril som to.

  3. Baruch

    veľmi zaujímavá frázaNapíšte správu