Informácie

Materiálové zameranie: ako zvoliť laminátor?

Materiálové zameranie: ako zvoliť laminátor?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Laminátor, ktorý je ideálny na ochranu vašich výtvorov, umožňuje napríklad sprísniť prianie k narodeninám alebo vytvárať štítky. Postupujte podľa našej rady a vyberte laminátor, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám!

Laminátor: na aký účel?

Podľa toho, či robíte výtvory umelecké príležitostne alebo že umelecké jednu z vašich najčastejších aktivít budete potrebovať laminátor odlišné. V skutočnosti na príležitostné použitie a laminátor domáce padne dokonale. Tento laminátor vám ponúka možnosť laminovania až 125 mikrónov na stranu, čo zodpovedá polotuhému laminovaniu. Ak sú vaše požiadavky na plastifikáciu väčšie, je vhodné zvoliť a laminátor úradu. Je univerzálny a môže laminovať až 250 mikrónov na stranu, čo je ekvivalentné tuhosti bankovej karty.

Veľkosť laminátora

Výber a laminátor je tiež založený na formáte dokumentov, ktoré sa majú laminovať. Ak chcete laminovať iba malé časti, a laminátor Postačí A4. Preferujte však a laminátor A3, ak plánujete laminovať veľké výtvory. V prípade pochybností je lepšie zvoliť a laminátor väčšie, pretože potom je vždy možné laminovať menšie dokumenty.

Aký rozpočet pre laminátora?

Naplánujte rozpočet od 30 do 400 EUR na laminátor .