Komentáre

Dulux Visualizer: aplikácia, ktorá umožňuje virtuálne otestovať obraz

Dulux Visualizer: aplikácia, ktorá umožňuje virtuálne otestovať obraz

Aplikácia Dulux Visualizer, ktorú spustil výrobca farieb, Dulux Valentine, vám uľahčí život. Praktická, inovatívna a ľahko použiteľná vďaka princípu rozšírenej reality vám aplikácia umožňuje vizualizovať farbu, ktorá bude obliekať vaše steny, pohybom tabletu alebo smartfónu vo vesmíre. Skrátka ideálne riešenie na nájdenie ideálnej farby skôr, ako začnete!

Výber farby stien: o krok stojí za premýšľanie

Pretože výber farby, ktorá ozdobí vaše steny, je vždy kľúčovým krokom k dekorácii, je nevyhnutné venovať jej čas, aby ste neriskovali nad rozhodnutím. U mnohých jednotlivcov sa však vyskytuje opakujúci sa problém: obraz, ktorý sa na farebnej schéme javil dokonale, ponúka v skutočnosti veľmi odlišné vykreslenie. V závislosti od základných kritérií, ako je napríklad prirodzené svetlo alebo vystavenie miestnosti, maľba skutočne neposkytuje rovnaký výsledok. Dnes už vďaka aplikácii Dulux Visualizer už nemáte dôvod na paniku!

Pred maľovaním stien si prakticky vyskúšajte farbu

Vďaka dômyselnej technológii rozšírenej reality vám aplikácia Dulux Visualizer umožňuje získať veľmi realistický prehľad o vykresľovaní maľby priamo na stenách vašej izby. Čo uľahčuje váš rozhodovací proces a začnite bez stresu! Aplikáciu Dulux Visualizer si môžete bezplatne stiahnuť z App Store a čoskoro na Google Play.