Informácie

Uvádzanie jeho zbierok v obývacej izbe

Uvádzanie jeho zbierok v obývacej izbe

Zvýraznenie obľúbených objektov vyžaduje určitý pocit estetiky. Cieľom je zabrániť tomu, aby sa z vašej obývačky stala hanba. Vázy, sošky, podnosy, obrazy, cestovné suveníry a ďalšie fotografie predkov sú všetky obľúbené predmety, ktoré môžu byť vystavené s talentom, aby sa z vašej obývačky stala jedinečná showroom. Predstavenie jeho zbierok vytvára nadčasovú atmosféru.

Oceňovanie starých objektov

Z historických predmetov, ktoré pochádzajú priamo z predaja bĺch a garáží, sa z obývačky môže stať blší trh. Tieto poklady svedčia o ére, trende a pri rozprávaní príbehu nemajú rovnaké postavenie. Neočakávané, originálne, symbolické znaky sa hladko zapadajú do moderných interiérov. Jednoducho rehabilitované, prispôsobené alebo recyklované staré predmety umožňujú vylepšiť konkrétny materiál, štýl, farbu. Šíria sa sem a tam inštinktívne alebo vystavujú vo veľkom počte, investujú bufet, knižnicu, stôl v obývacej izbe, podstavcový stôl Drevený a kožený kufor sa stáva nízkym stolom, kúreniskom sa zapaľuje liatinový kadidlový horák, stará gitara svietidlo.

Fotografie: Maisons du Monde

Vyberte farbu

Samotná zbierka kameniny, kameniny, keramiky a krištáľu môže v obývacej izbe vytvoriť jedinečný štýl. Efekt bude ešte pôsobivejší, ak príde v jednom tóne, takže na to, aby sa z obývacej izby stali obrovské odtiene oranžovej žltej, baklažánovo ružovej farby, krémovo béžovej čokolády. Staging objektu samozrejme tiež zahŕňa výber farieb pre upokojujúcu alebo osviežujúcu atmosféru podľa vkusu každého z nich. Loft, kde je všadeprítomný kov, môže byť majestátne prerušovaný zbierkou keramiky potiahnutej čiernou a červenou.

Fotografie: Maisons du Monde

Showroom na tému úniku

Milovníci cestovania, ktorí cestovali po svete, majú nevyhnutne veľa exponátov. Tieto živé spomienky na vzdialené krajiny zapĺňajú knižnicu, vitrínu a riadok alebo visia na stenách. Premena vašej obývačky na showroom na tému cestovania obohatí vaše večery s priateľmi, pretože každý objekt symbolizuje anekdotu, miesto, parfum, stretnutie, emóciu. Teplý a útulný salónik evokuje kultúru a evokuje Rusko svojimi zbierkami ruských bábik, vajec Fabergé a miestnych ľudových ozdôb. Je pikantnejšia a má vôňu Orientu s tradičnými kobercami, maľbami zvierat a remeselnými výrobkami z kože alebo medi s motívmi Berber.

Umelecký ateliérový duch

Najtalentovanejšia plechovka bez komplexu vystavuje svoje vlastné diela v obývacej izbe na veľmi osobnú výzdobu. Ručne maľované hodváby, značkové triptychy s mimoriadnymi rozmermi, zbierka karikatúr z uhlia alebo reťazec ABC s krížovým stehom: inscenácia týchto domácich výtvorov - jedinečné kúsky - umožňuje transformovať obývaciu izbu do dielne. privítanie umelca, živého, pretože sa neustále obnovuje. Vylepšenie farby, materiálu, štýlu alebo naopak zmesi žánrov: každý môže vyjadriť svoju osobnosť zdôraznením najrozmanitejších výtvorov.

Fotografie: Maisons du Monde