Užitočný

Je brazier nový gril?

Je brazier nový gril?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Konečne existuje riešenie na predĺženie grilovacej sezóny a chutí, dokonca aj uprostred zimy, chutných pokrmov uvarených na drevenom ohni ... len pre potešenie z príjemných chvíľ obklopených prírodou. Belgická spoločnosť Barbecook ponúka rôzne modely spájkovačov všetkých tvarov, ktoré sú vybavené mnohými doplnkami, ako sú fajčiar, horúci fajčiar, statív, kladka, kachle alebo dokonca integrovaný teplomer. Vďaka pánevcom bude aj ten najobľúbenejší snívať o dobrodruhovi.

Fotografický kredit: Barbecook

Gril slúžiaci ako gastronómia

Grilovanie podľa koncepcie Barbecooka umožňuje aktualizovať príjemné jedlá mimo sezóny. Barbecook, tvorca "100% potešenia grilovania", umožňuje každému variť najkomplikovanejšie jedlá pod holým nebom, od predjedla po dezert, a vychutnať si ich vo veľkom vonku. Zdravá a chutná brazierska kuchyňa je na špičkovej úrovni. Varené nad drevným ohňom vám umožňujú nájsť skutočné chuťové pocity. Na piknik sa už neobmedzuje len na šunku a maslo, ale môže to byť aj príležitosť vychutnať si paellu, guláš a iné dlhé jedlá. Mrazáky na grilovanie sú nevyhnutnosťou na varenie piknikových jedál. Sú ideálnymi spoločníkmi pre kemperov, rybárov a všetkých milovníkov pobytov s rodinou alebo priateľmi.

Fotografický kredit: Barbecook

Brazier, gril na mieru

Vysoko odolné voči teplotám okolo 600 ° C sú v závislosti od modelu navrhnuté spájkovačky Barbecook z lakovanej ocele alebo liatiny. K dispozícii sú všetky tvary a každý pánev môže byť doplnený viacerými doplnkami, vďaka ktorým je príprava jedla vonku prístupná pre všetkých. Náradie je vybavené varnou doskou, mriežkou, kompaktným skladacím statívom vyrobeným z vysoko odolnej lakovanej ocele, rôznymi panvicami na popcorn alebo gaštany alebo dokonca hrncami rôznych veľkostí na zavesenie na stojanové varenie. ako predtým. A na veľké večierky, na ktorých sa zúčastňuje veľa hostí, môžete vybaviť svojho pánev pomocou obrovskej panvice.

Fotografický kredit: Barbecook

Barbecook fajčiari pre chutnú kuchyňu

Aby sa znovu objavila autentickosť chutí, jedlo sa dá variť fajčením vďaka rôznym udiarňam Barbecook. Tento spôsob varenia je ideálny na to, aby nedeformoval jedlo a je vhodný pre všetky výrobky, či už ide o malé alebo veľké kúsky. Mäso, ryby, morské plody, zelenina sa môžu údiť studenou alebo horúcou. V prvom prípade sa varenie uskutočňuje pomaly pri teplote pod 25 ° C a umožňuje získať viac alebo menej výraznú údenú chuť. V druhom prípade sa varenie získava fajčením triesok. Teplota nepresiahne 80 ° C. Bez ohľadu na typ fajčenia si môžete teplotu varenia kedykoľvek skontrolovať pomocou vstavaného teplomera. Samozrejme je prívod vzduchu nastaviteľný pre dokonalú kontrolu.Komentáre:

 1. Mukhtar

  What a lovely thought

 2. Kalabar

  It's an excellent idea

 3. Crombwiella

  Odporúčam vám navštíviť webovú stránku, kde je veľa článkov na túto tému.

 4. Huntir

  Mám rád!!!!!!!!!

 5. Janie

  Wonderful topicNapíšte správu