Informácie

Originál BTC otvára svoju prvú showroom v Paríži

Originál BTC otvára svoju prvú showroom v ParížiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Postava britského výrobného priemyslu, pôvodný BTC slávnostne otvorený v polovici júla, prvý showroom vo Francúzsku v Paríži. Jeho tri značky osvetlenia sa spájajú: Originálne BTC, Davey Lighting a Breadlight.

Kto stojí za pôvodným BTC?

Spoločnosť Original BTC, ktorú založil Peter Bowles v roku 1990, vyrába žiarovky v známom štýle, ktorý sa prispôsobuje tradičným interiérom a modernejším dekorom. 400 ručičiek, stolných lámp a závesov vytvorených zakladateľom a jeho synom Charlieom, ktoré boli ručne vyrobené v Oxforde, im umožňuje zaregistrovať sa ako predchodcovia priemyselného štýlu a revidovať klasiku. Dosť potešiť všetky dekoratívne túžby!

Parížska showroom

300 m2 biele prostredie v centre Paríža, sme tu v prvej showroome značky otvorenej vo Francúzsku. Na troch úrovniach objavujeme kolekcie každej zo značiek, od vnútorných svetiel až po vonkajšie osvetlenie. Na adrese je tiež tím venovaný konzultáciám o osvetlení pre všetky typy projektov. Nemôžete pokaziť! Pôvodný BTC 32-34 rue Bonaparte, Paris 6eme Ďalšie informácie: www.originalbtc.fr