Užitočný

5 tipov na udržanie vašej falošnej trávy

5 tipov na udržanie vašej falošnej trávy


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tip č. 1: Vyčistite graf

Mŕtve listy alebo konáre môžu spadnúť na váš falošný trávnik. Ak chcete odstrániť všetok tento zelený odpad, jednoducho musíte priniesť hrable. Vyberte si flexibilné a plastové hrable, ktoré nepoškodí váš syntetický trávnik. Ak dávate prednosť, môžete sa rozhodnúť pre dúchadlo, drahšie vlasy, ale tak efektívne. Nakoniec, ak máte malú plochu falošnej trávy, lopata a kefa urobia ten trik!

Tip č. 2: Striekajte vodou

Prevedenie prúdom vody po falošnom trávniku je čin, ktorý sa môže zdať nevhodný a napriek tomu ... Pomáha to zaprášiť ho a obnoviť jeho pôvodnú farbu. Váš trávnik môže byť znečistený a prúd vody nestačí. V takom prípade môžete na odstránenie tvrdých škvŕn použiť mydlovú vodu. Vodný lúč môže byť nevyhnutný pre nádvoria alebo malé záhrady, ktoré nie sú vystavené rozmarom počasia a ktoré preto nikdy nie sú opláchnuté dažďovou vodou.

Tip 3: Kefa si falošnú trávu

A áno, falošná tráva čistí. Táto akcia by sa mala vykonať raz alebo dvakrát ročne. Čistenie syntetickej trávy umožňuje najmä udržať každý prameň rovný a mať príjemnú pravidelnosť. Na čistenie trávnika môžete použiť mäkký shrnovač alebo metlu. Pokúste sa byť opatrný s trávnikom, ak je poškodený, budete ho musieť opraviť!

Tip č. 4: Používajte správne produkty

Pretože vaša falošná tráva je syntetická, nemôžete používať všetky chemikálie na trhu. Zabíjače burín a pesticídy nie sú určené na použitie na umelých trávnikoch. Preferujú prírodné produkty a metódy predkov, ktoré nepoužívajú chemikálie. Rozhodnúť sa pre falošný trávnik je investícia, ako aj dosiahnutie ziskovosti.

Tip č. 5: Zamerajte sa na dobrú kontrolu buriny

To, že si vyberiete syntetický trávnik, ešte neznamená, že vás buriny neobťažujú. Ak sa im podarí prejsť v mestskom prostredí, uspejú na vašom umelom trávniku. Aby ste obmedzili burinu po položení falošnej trávy, musíte pred inštaláciou syntetickej trávy burinu dôkladne burinu. Z tohto dôvodu sú všetky techniky dobré. Akonáhle je vaša zem zdravá a čistá, môžete položiť syntetický trávnik.Komentáre:

  1. Newlyn

    Thanks, good article!

  2. Tadhg

    Teda, dovolíš si chybu. Môžem to dokázať.

  3. Tojarisar

    Ahoj! How do you feel about young composers?Napíšte správu