Užitočný

Dom vidí život v technike

Dom vidí život v technike

Dizajn interiéru je živší ako kedykoľvek predtým. Je to gaiety, ktoré sa pozývajú ako doma na technický trend. Popový štýl, v ktorom sa bezstarostné a odvážne kombinujú, aby dal domu úplne novú sviežosť. Po monochromatickej ére nastal čas na veľkolepú farbu. Technika zaplavuje každodenný život svojimi radostnými poznámkami v každej miestnosti domu.

Techniková kuchyňa

Víťazný recept na tento vlajkový kus vyhradený pre umenie obžerstva. Farby s lahodnými názvami sú domovom modernej kuchyne: ich miesto je šafranová žltá, malinová ružová, ľadová hnedá, anízová zelená, mandľová zelená a mäta modrá. Delirious cocktail, ktorý vytvára jeho kino. A pre návrh na vedomie, tieto farby šťastia trieť ramená s kovovými odtieňmi s matným alebo oxidovaným efektom. Techniková kuchyňa nezanedbáva základnú čistotu a je vybavená veľkými oknami alebo arkádovými oknami, aby lepšie prenikla do jasného denného svetla. Úžasné priateľské miesto, kde zdieľame dobré časy.

Fotografie: Maisons du Monde

Viacfarebná kúpeľňa

Nič nemôže byť jednoduchšie, ako pozvať techniku ​​do kúpeľne: sklenené fľaše prichádzajú v nekonečnej palete farieb, bielizeň do kúpeľa sa hrá na honosných výtlačkoch a oslňujúcich pevných látkach. Vaňa, sprchovací kút a umývadlo sú metamorfované a pokryté farbami, ktoré boli predtým nepravdepodobné. Pokiaľ ide o nátery, neunikajú novému trendu a dodávajú farebný minerálny náter podlahe, pokiaľ ide o steny. Kamienky evokujú kamene zvinuté pri mori, ploché a mäkké na dotyk. Ich nuansy jantáru, ametystu, topazu alebo ružového kremeňa nás náhle nútia predĺžiť oddych.

Fotografie: Maisons du Monde

Prehliadka sa zameriava na farbu

Zastavte temnotu! Technický trend sa potvrdzuje na výstave, kde sa nachádzajú predmety, doplnky, koberce, záclony a dokonca aj nábytok s najširším chromatickým rozsahom. Farebné spektrum je teraz hosťom voľby, hviezdou momentov s rodinou alebo priateľmi, divou dekorácie interiéru. Priaznivé vibrácie najživších tónov otvárajú čakry pasažierov, prekvapení tým, že sú zrazu tak šťastní. Technika je štýl života. Krvavo červená, citrónová žltá, fialová, nefritová zelená flirt bez zložitého. Roztavené výtlačky vankúšov sú roztrúsené všade, prepracovaná knižnica, ultrafarebná pohovka a kreslá: všetko sa opovažujeme a za svoju radosť považujeme našu príťažlivosť.

Fotografie: Maisons du Monde

Miestnosť je elektrifikovaná

Bez toho, aby došlo k zneužitiu farby v miestnosti pre dospelých, súčasný prúd stále podporuje interpunkciu tejto miestnosti niekoľkými elektrickými poznámkami. Polnočná modrá, ktorá vedie k odpočinku, je plná niekoľkých bleskov ružovej, oranžovej alebo jasne žltej. V detskej izbe zmizne parsimónia farieb, aby sa vytvorilo miesto pre očarujúce divadlo. Steny ožívajú fantastickými farebnými postavami, takže najmenšie zaspávajú, očarené očarovanými snami, svetlom dúhových luceren. Pre mladistvých je tento trend charakteristický zábleskovými farbami, aj keď v spálni sú stále nejaké tóny čiernej, šedej a šedej ocele.

Phoro kredit: Maisons du Monde