Ostatné

Rýchla, barová stolička!

Rýchla, barová stolička!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Americká „večere“ verzia s modelom RUNAH alebo neo-bistro s JADE a jeho sviežimi farbami sú vysokými stolicami výhodami v dome na prestávky na kávu alebo obedy.

Kuchyňa je obnovená

Radi varíte a povídate si s priateľmi pri nápoji? Barové stoličky a ich štýl teplý mať svoje miesto vo vašom interiéri. Tento nový typ sedadla okolo vhodného stola alebo vyvýšeného pracovného plánu vytvára a vráťte sa všimol, Jeho výhoda: a malá stopa, V tejto sezóne vynikajú svojou estetikou a pohodlím dva modely: RUNAH a JADE.

Štýl a funkčnosť

Na prvom poschodí je elegantný vzhľad barov v americkom štýle, kde káva prúdi podľa želania. K dispozícii v troch farbách (čierna, červená alebo biela), RUNAH je pohodlná s škrupinou potiahnutou polyuretánom (umývateľná špongiou), kontúrou a chrómovanou kovovou nohou. Musí: je výškovo nastaviteľný od 64 cm do 80 cm. Po druhé, vzhľad ktorý prebudí interiéry a zariadi kuchyňu štýlovo. K dispozícii v piatich súčasných farbách (biela, sivá, čierna, modrá a červená) dotyk modernosti do každého interiéru s lakovaným sedadlom a nohami z masívneho buk. Trendy tip: nezhodujte farby stoličiek, aby ste ich lepšie zvýraznili, ale zároveň prebudíte kuchynský ostrov.

Náš výber z nakupovania