Ostatné

Ako si zostaviť pizzu?

Ako si zostaviť pizzu?


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Niektorí snívajú o krásnom krbe, iní o letnej kuchyni. Chceš pizzu. A my vám rozumieme! Nič nenabije pizzu alebo flamekueche varené nad drevným ohňom na hostinu a užite si chvíľku príjemnosti. Dnes vám chceme vysvetliť, ako postaviť pizzu a preto sme sa obrátili na spoločnosť Ephrem.

Dobre vybrané miesto

Prvým krokom pri budovaní vašej pekárne je výber miesta. Chceli by ste rúru v srdci záhrady? Na terase? Proti svojmu domu? Bez ohľadu na to, ktoré miesto si vyberiete, stačí sa uistiť, že povrch, na ktorý sa pec na pizzu dostane, je stabilný a rovný.

Konštrukcia pekárne na pizzu

Zostavenie pizze, chleba, rúry na drevo nie je ľahké. Tu sú kroky: 1- Na vybranom mieste sa uistite, že povrch, do ktorého sa dostane pizza pec, je stabilný a rovný. Namontujte dve stĺpiky do betónových blokov asi pätnásť centimetrov a potom vytvorte vystuženú betónovú dosku 10 cm. 2- Pripravte vrstvu 2-3 cm chudej malty. Ak chcete vyrobiť chudú maltu, musíte zmiešať 50 kg cementu so 180 litrami piesku. Pridajte vodu, až kým sa nezíska pastovitá zmes. Teraz máte svoju základňu! 3- Namontujte rúru bez akýchkoľvek spojov (suchá montáž). 4- Postavte okolo drevenej pece stenu v 10 cm blokoch, potom vytvorte dymovú komínu tak, aby mala vnútro 20x20 cm. 5- Obklopte drevenú pec vrstvou minerálnej vlny 5 až 10 cm, ktorú pokryte desiatimi cm piesku. Môžete tiež použiť vermikulitový betón bez minerálnej vlny. 6- Nakoniec si urobte úkryt nad drevenou rúrou. Chcete viac informácií? Tu je odkaz, ktorý môže byť pre vás užitočný! Môžete si vyzdobiť pizzu. Kamene, tehly, omietky, farby, si vyberiete dekor, vďaka ktorému budete šťastní.

Zavolajte odborníkov!

Pretože my všetci nemáme dušu údržbára, je samozrejme možné osloviť profesionálov. Viac informácií: Na www.four-ephrem.com nájdete informácie, rady, videá, modely pecí na pizzu, príslušenstvo.Komentáre:

 1. Kijar

  Absolutely agrees with you. It is the good idea. It is ready to support you.

 2. Grosvenor

  Súhlasím, úžasná vec

 3. Farley

  I apologize for interfering, I would like to suggest a different solution.

 4. Camden

  Výborne, úžasný nápad

 5. Shipley

  I like your posts, it makes me think)

 6. Royce

  Ugh, you bullshit!Napíšte správu