Ostatné

Sieť proti komárom: nový dekoratívny spojenec pre vašu dovolenku

Sieť proti komárom: nový dekoratívny spojenec pre vašu dovolenku

Sieť proti komárom je užitočná aj dekoratívna, keď príde večer, lokalita a terasa sú zdobené jemným svetlom bez toho, aby bol hmyz invázny. Tento závoj ochrannej ľahkosti je prvkom farebnej a vzdušnej dekorácie. Nová trendová sieť proti komárom vás zavedie aj na dovolenku, od mobilného domu po stan, ale aj na pláž.

Vylepšená letná ochrana

Ak je niekoľko sietí proti komárom vyrobené z tylu, existujú ďalšie z ľanu a bavlny s najkrajším účinkom. Táto sieť s moskytmi v tvare štvorca, ktorá je novým trendovým prvkom v oblasti dekorácie interiéru, prináša do spálne, obývacej izby nádych a prečo nie barnum. Elegantne chráni súkromie všetkých a umožňuje vám relaxovať v pokoji, ďaleko od hmyzu. Posteľ, záhradný nábytok, kučera alebo ležadlo nájdu svoje miesto pod touto dekoratívnou sieťou proti komárom. Je tiež ideálne pre bábätká pokojne spať v tieni, dokonca aj na dovolenke.

Fotokredit: Grigolite

Baldachýn pre malú princeznú

Aké malé dievčatko dokázalo odolať sieťke proti komárom z čipiek? Za tisíc a jednu noc si ju môžete vziať všade na vysnívanú dovolenku. Upevňuje sa jednoduchým krúžkom nad posteľou a dá sa úplne zavesiť na vetvu stromu, aby sa chránila pred tieňmi chránenými pred malými zvieratami. Sieť proti komárom princeznej, ktorá je k dispozícii v pastelových farbách, prináša elegantný a osobný dekoratívny nádych do rekreačného domu.

Fotografický kredit: Cdiscount

Chráňte svoju hojdaciu sieťku pomocou siete proti komárom

Bublina bez komplexu pod veľkorysou hojdačkou a už nebude hľadať najmenšie stvorenie. Sieťka proti komárom, ktorá je ideálna pre entomofóbov a iných arachnofóbov, pre jednu hojdaciu sieť alebo pre hojdaciu sieť pre dve osoby, je ideálnym spojencom na večery pod hviezdami. Prináša nesporný dekoratívny nádych. Impregnované odpudzovacím prostriedkom proti komárom má mimoriadnu účinnosť. Táto sieť proti komárom, ktorá sa ponúka v rôznych farbách v lekárňach a lekárňach, sa vkĺzne do batožiny, je cestovným spoločníkom, ktorý si treba bez akýchkoľvek dôvodov pamätať. A ak sa rozhodnete mať piknik pri sviečkach po zotmení, bez váhania vyberte sieť proti komárom.

Fotografický kredit: Cdiscount

Prispôsobte si miesto svojej dovolenky

Aby prázdninový prenájom mal dušu, ktorá sa vám podobá, je celkom možné ho prepracovať v dvoch etapách tromi pohybmi s niekoľkými farebnými lampášmi, ktoré visia na balkóne alebo okolo terasy, niekoľko záclon rýchlo chráni vaše súkromie a siete proti komárom, samozrejme, inštalovať do spální, obývacej izby alebo do záhrady. Presná dekorácia, ktorá bude schopná poskytnúť veľa služieb celej rodine pri zdobení dovolenkového miesta. V plážovej taške samozrejme držíme sieťku proti komárom: stačí ju zavesiť na slnečník a opaľovať ju pokojne pri mori alebo jazere. Tyl sa predáva prostredníctvom metra tak, aby si každý mohol sieťky proti komárom rezať podľa svojich potrieb.

Sieť proti komárom sa ozdobí

Aby sme v oknách, na terase alebo jednoducho do spálne dostali dotyk originality, prejavujeme kreativitu prispôsobením tohto esenciálneho kokónu v lete. Pre romantickú inšpiráciu je moskytiérska sieť ozdobená pestrofarebnými kvetmi a motýlikmi, perlami a flitrami pre bohémsky dotyk, alebo dokonca rafy a luky a sušené hroty, božské evokácie prírody. Čo vyzbrojiť spresnením proti nechcenému.

Fotografie: Quetsche a Mirabelle