Tipy

Chaise Longue, farebná dekorácia

Chaise Longue, farebná dekorácia

Chaise Longue ponúka množstvo dekoratívnych predmetov a doplnkov nevyhnutných v každodennom živote. Značka so silným charakterom, ktorá vnáša do interiéru šialenstvo. Hravé, nezvyčajné, zábavné, retro, predmety a nábytok La Chaise Longue sú mimoriadne farebné. A pod ich zjavnou drzosťou skrýva dokonalú kvalitu. Od obývacej izby po kúpeľňu, od kuchyne po spálňu, výtvory La Chaise Longue dodávajú pizzazzu dekor.

Zrodenie značky

V roku 1974 sa zrodila značka La Chaise Longue. Jeho tvorca Pierre Bouvrain chcel ponúknuť dekoratívne predmety za atraktívnu cenu, kvalitné a schopné priniesť dobrú dávku fantázie do interiéru a exteriéru. Úspešná prehliadka sily, ktorá oslovuje mladých i starých. Prvýkrát v Paríži vystupovala značka v Salon de l'Objet, potom sa začala vyvážať v roku 2003.
Dnes je La Chaise Longue prítomná na niekoľkých tisíc predajných miestach. Jeho tvorcovia v rámci kolekcií kultivujú umenie života v tvorivých štúdiách umiestnených v hlavnom meste.

Veľa dobrých nápadov na výzdobu

Milujeme batožinu La Chaise Longue, ktorá, hoci je úplne praktická, neberie to vážne. Fotorámčeky, háčiky na kabáty, ozdobné kovové plakety, nástenné hodiny, zemské gule sú tiež veľmi trendy a farebné. Chaise Longue umožňuje každému prepracovať každú izbu v dome vytvorením vesmíru, v ktorom vládne dobrý humor. Ale nemýľte sa, Chaise Longue je značka taká moderná, že je prísna a nešetrí na kvalite svojich výtvorov ani na bezpečnosti.

Chaise Longue, predovšetkým potešenie

Aby ste mohli ponúknuť alebo ponúknuť sami seba, objekty La Chaise Longue majú niečo, čo poteší. Či už sú to Vianoce, Deň matiek alebo narodeniny, značka zabráni každému vyčerpať nápady. Stolový riad, kancelárske potreby, high-tech vybavenie alebo predmety pre deti, každá tvorba La Chaise Longue je vždy v trende.
Napríklad čierny telefón v Chicagu si nevyhnutne nájde svoje miesto v retro vesmíre, masážne zariadenie roztaví milovníkov okamihov len pre seba, zatiaľ čo tácky v jemných farbách a labužníci rozjasnia príjemné chvíle. Chrumkavá, USB myš podobná lienka je skutočným nádychom šialenstva.

Svetlo vo všetkých jeho formách

Chaise Longue ponúka celý rad osvetlenia. Svietidlá Elektra alebo Olgy umiestnia na stoly pre dospievajúcich. Dizajnové kovové stojacie lampy sú ideálne do podkrovia alebo reproduktorovej lampy Cobra s avantgardným vzhľadom. Chaise Longue uvažuje aj o romantických dušiach s lampami Joséphine, Rosalie a Tulipe, ktoré sú k dispozícii v palete jemných tónov. Očarujúci rad klobúkov La Melon od La Chaise Longue - zavesených alebo halogénových na stojane - elegantne kombinuje zlato a čierny zamat.

Povedal si retro?

La Chaise Longue ponúka nový nábytok a predmety v retro štýle, ako sú napríklad rady Acapulco, interiérové ​​alebo vonkajšie letecké stoličky, aby vyzdobili vintage interiér bez toho, aby museli obchádzať blšie trhy a ďalší predaj v garáži. , Zdá sa, že nástroj na zaostrovanie ceruziek na fotoaparáty prichádza priamo z blšího trhu. Pokiaľ ide o nábytok a doplnky z kolekcií Key West a Factory, sú veľmi autentické.