Komentáre

Tipy na uloženie letného oblečenia

Tipy na uloženie letného oblečeniaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak je pre vás letné obdobie synonymom ukladania, naše tipy by vám mali pomôcť udržať vaše dobré predsavzatia! Odklonená drevená prepravka, odkladací box alebo skrinka, ručne vyrobený vešiak, nástenná polica ... objavte päť dekoratívnych a praktických tipov na správne uloženie všetkých vašich letných vecí.

Odložte si letnú obuv

Nie vždy je ľahké dať si topánky. Keď máme radi topánky a máme ich niekoľko párov, alebo ak je nás veľa v našom dome, je lepšie mať k dispozícii účinné a funkčné úložisko obuvi, ktoré im zabráni ležať všade okolo vchodu. Dajte svojmu drevenému boxu druhý život tak, že z neho urobíte peknú úložnú jednotku pre všetky vaše letné topánky. Toto ekologické a nenákladné dekoratívne riešenie, ktoré je malované alebo prirodzené, vám umožní nájsť pár podľa vášho výberu v mžiku oka.

Odložte svoje plavky

Ak chcete svoje plavky udržiavať dlhšiu dobu, je lepšie si ich nechať rozmaznávať, aby sa nepoškodili. Aby sme sa o to mohli postarať, pomyslite na inteligentný úložný systém. Najpraktickejším riešením je ich uloženie do škatule. Ak máte šatník, môžete svojim plavkám venovať poličku a zapracovať koše alebo malé skrinky a kategorizovať ich. Potom bude pre vás veľmi praktické, keď idete do bazéna, aby ste sa do nej ponorili, pretože je na dosah. Ak chcete šetriť miesto, môžete vyskúšať aj vrecká na bielizeň.

Odložte uteráky

Ak je v lete potrebné mať po ruke nejaké príslušenstvo, jedná sa o plážový uterák. Aby ste uľahčili skladovanie a predišli nepríjemnostiam pri cestovaní na pláž, používajte a zneužívajte nástenné police. Okrem nenápadnej a ľahkej inštalácie vám nástenné konzoly umožnia nájsť všetko vaše príslušenstvo v žiadnom momente. Môžete ich tiež skryť s uzavretými policami. Striedanie otvoreného a uzavretého úložného priestoru v skutočnosti poskytuje vynikajúci vizuálny výsledok.

Odložte si tričká

Už vás nebaví vidieť, ako sa vaše tričká a vesty v priebehu niekoľkých týždňov ukladajú do vášho šatníka? Rozhodnite sa pre efektívne a praktické riešenie s tradičnou koľajnicou na šaty. Umožní vám to usporiadať a uložiť všetky svoje oblečenie za nižšie náklady.

Odložte si slnečné okuliare

Už niekoľko rokov ručne vyrástlo. Milovníci to urobíte, máte zelenú srdce alebo mini kabelku, existuje veľa tipov, ktoré vám umožnia uložiť si slnečné okuliare a zároveň im zabrániť poškriabaniu. Úsporným riešením je vziať malú stuhu, ktorú pribijete k stene, a potom položiť látku na vrch. Umelec a tvorivo v srdci získate rám a rybárske vlasce, pomocou ktorého vytvoríte držiak na okuliare tak praktický ako dekoratívny. Ďalší tip: vyberiete krásnu drevenú dosku, do ktorej vložíte veľké prstencové háčiky. Tieto háčiky vám umožnia ľahko zasunúť do nej všetky svoje módne doplnky.

Pozrite si naše video: 3 nápady na ukladanie módnych doplnkov

Všetky kreatívne videá pre voľný čas