Informácie

Rainbow Loom: kde kúpiť zariadenie?

Rainbow Loom: kde kúpiť zariadenie?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Mimoriadne populárne na celom svete, výtvory vyrobené z elastikových materiálov Rainbow Loom tiež napadli Francúzsko. Náramky, prstene, farebné zvieratká sú zlosťou. Kde kúpiť materiál potrebný na ich výrobu? povie vám všetko!

Na špecializovaných stránkach

Našou prvou radou je uprednostňovať materiál americkej značky Rainbow Loom, najmä pre správy: 739817 veľmi nákladný a praktický tkáčsky stav. Všetky ich produkty nájdete na francúzskej stránke //www.rainbowloomcreative.fr/ za veľmi prijateľné ceny. K dispozícii sú spony, háčiky, úložné boxy a značkové náplne. Ďalšie francúzske stránky, na ktorých nájdete potrebné vybavenie: //www.rainbowloom-fr.org/ Posledne uvedené ponúka gumové pásky (neschválené značkou Rainbow Loom) o niečo lacnejšie ako rainbowloomcreative.fr

Fotografie: rainbowloomcreative.fr / Arty Crafty Studio

Na Amazone alebo na Cdiscount

Aby ste sa vyhli prepravným nákladom, môžete si tiež kúpiť štartovaciu súpravu od spoločnosti Amazon. Niektoré nepresahujú 12,99 eur! Nájdete tiež vrecká gumových pásov za 1,34 EUR. Aj na Cdiscount získate najlepšiu ponuku! Videli sme aktovky s 10 000 elastickými tkaninami za 29,99 EUR, s množstvom 50 korálikov za 1,95 EUR alebo dokonca s krabicami s 5 000 elastickými vláknami so správou: 739817 tkáčsky stav za 12,47 EUR.

Fotografický kredit: Náramok Rainbow DIY

Skladom

Nakoniec, ak nemáte trpezlivosť čakať na doručenie, a to aj expresne, choďte do obchodu! V obchodoch Claire nájdete všetko vybavenie značky Rainbow Loom. Za 59,99 eur je k dispozícii aj súprava vrátane pôvodnej súpravy Rainbow Loom Starter, 7 vreciek s 300 elastickými pásikmi a inštruktážnej knihy s 50 modelmi. Ďalšia adresa na spustenie zariadenia: Fnac. Elastické nabíjanie nájdete za 4,49 EUR a slávna štartovacia súprava za 17,99 EUR. Musíte len začať!

Fotografický kredit: Náramok Rainbow DIY