Informácie

Obväzy v neočakávaných rohoch

Obväzy v neočakávaných rohoch

Pretože šatňa nie je iba jednoduchá komoda alebo šatník v spálni, je veľa miest na uloženie všetkých odevov. Kúpeľňa, schodisko, čelo postele, nie je nedostatok rohov. Na to stačí malá fantázia a dobrá dávka organizácie na usporiadanie peknej šatne, ktorá nemá čoho závidieť na mieru. Editoriál vám ponúka výber chytrých miest na ukladanie cenných odevov.

Šatňa v kúpeľni

Nie je potrebné prejsť cez dom zvinutý v uteráku, aby ste sa dostali do šatne. Toto praktické riešenie, ktoré si vyžaduje dobre vybavenú kúpeľňu, zabraňuje prenikaniu vlhkosti z oblečenia.

Šatňa pod schodmi

Aby ste predišli strate prázdneho priestoru pod schodmi, myslite na úložisko. Toto riešenie ponúka evidentnú úsporu miesta pre úzke povrchové biotopy. Niekoľko políc, hŕstka veľkých škatúľ a tu je nápad na uloženie najčastejšie používaných odevov a obuvi.

Šatník

Podkrovie ponúka zaujímavý priestor. Vďaka strešným oknám zaplavuje miestnosť svetlo. Pridajte veľké zrkadlo pre nohy a je to perfektná skriňa na výber oblečenia dňa s najväčšou čistotou.

Šatník

Alebo šatňu, ktorú vidíme v televíznych seriáloch. Často rozmiestnené v širokej chodbe medzi kúpeľňou a spálňou, umožňuje voľný prechod a šikovne využíva stratený priestor špecifický pre dlhé chodby.

Šatňa ako čelo postele

Niektoré čelné tabule sú dômyselne navrhnuté ako kus nábytku s výklenkami a úložným priestorom pre koše a skrinky. Vaše vzácne oblečenie, ktoré nie je vidieť ani známe, je uložené vo všetkej estetike a diskrétnosti.