Komentáre

Meridiani, rafinovaný nábytok

Meridiani, rafinovaný nábytok

Nábytok Meridiani - symbol elegancie - vyniká svojou krásou aj kvalitou. Čisté línie, ušľachtilé materiály klesli v jemných odtieňoch: talianska etiketa je absolútne nevyhnutná na to, aby do interiéru pridala nádych rafinovanosti. V obývacej izbe, jedálni alebo spálni na vysokej úrovni si každý môže z kolekcií Meridiani čerpať nábytok pochádzajúci z talianskeho know-how.

Zrodenie značky

Meridiani je značka luxusného nábytku, ktorá sa narodila v roku 1996 z vášne Laury Ferraro Crostiovej pre nádherné výtvory bezchybnej kvality. Laura - obdarená vrodeným zmyslom pre eleganciu - najprv pracuje v úzkej spolupráci s mladým dizajnérom: Andrea Parisio, ktorá je dodnes umeleckým riaditeľom značky. Meridiani ponúka nadčasové zbierky už takmer dvadsať rokov, ktoré sú stále v súlade s týmto trendom. Výroba nábytku je zverená skúseným talianskym remeselníkom as nesporným know-how. S nábytkom Meridiani sa vnútorná výzdoba stáva luxusnou.
Fotokredit: Meridiani

Meridiani alebo čistota šnúr

Čo na prvý pohľad zvádza, sú to čisté línie, ktoré sú potlačené stoličkami (Diaz Due), pohovkami a kreslami Meridiani, ale tiež stoly ako Gong, Clooney, Hardy Tre alebo Douglas a konzoly ako Hurt. Čistota, ktorá sa nachádza aj v rade obrazoviek na inštaláciu v spálni, kúpeľni alebo na vytvorenie intímneho priestoru vo veľkej obývacej izbe. Rovnako ako postele Scott, Tuyo a Lewis, aj nábytok Meridiani pomáha vytvárať atmosféru prispievajúcu k odpočinku. Aby sme mohli ubytovať naše obľúbené knihy, knižnice Cooper, Hardy alebo Douglas sú rozumné a originálne.
Fotokredit: Meridiani

Gaučové kreslá a kreslá

So širokouhlými pohovkami od spoločnosti Meridiani máte zaručenú dokonalú inštaláciu. Štítok kombinuje pohodlie a eleganciu tak, aby sa pohoda a potešenie z očí stali jedným. Napríklad Belmondo Modular, Guinness, Lewis up alebo dokonca Bacon patria medzi najpredávanejšie bestsellery Meridiani pre príjemné chvíle. Pokiaľ ide o kreslá talianskej značky, sú tiež navrhnuté podľa pravidiel talianskeho umenia. Quinn, dielo Andrea Parisio, ktoré sa začalo v roku 2004, patrí medzi hlavné produkty spoločnosti Meridiani. Chceli by sme sa stočiť na krátky okamih alebo dlhú zátvorku len pre seba. Podobne aj pastierka Garbo a jej beanbag pozývajú na elegantné uvoľnenie.

Fotokredit: Meridiani

Parížska showroom: čisté vylepšenie

Ako môžete vidieť tým, že idete do Meridiani Showroomu, ktorý sa nachádza v ulici XVII. V Paríži, v rue Poussin, Meridiani nábytok - ktorého zbierky sú pomenované podľa hviezd - je vyrobený z kvalitných materiálov. Drevo, tkaniny, koža, laky sú zväčšené. Meridianiho výtvory sú prezentované v elegantnom inscenovaní, ktoré každému návštevníkovi umožňuje premietnuť sa. Čaká na vás prestíž, luxus a elegancia.
Fotokredit: Meridiani