Komentáre

Facelift v mojom ateliéri za menej ako 220 eur

Facelift v mojom ateliéri za menej ako 220 eurWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Je to späť do školy a myšlienka nájsť si svoje štúdio ťa ťažko očaruje. Ten by potreboval facelift! Redakčný personál presne pracoval na ozdobných nákupoch za menej ako 220 eur, aby vaše malé hniezdo opäť získalo určitú krásu!

Maľovanie škvrnitého kresla: 50 EUR plechovka farby

Vybavenie prvého bytu môže trvať niekoľko rokov. Kúpa kresiel, kresiel, stolov atď. Je drahá. Veľmi jednoduchým tipom je však loviť alebo získavať starý kus nábytku a maľovať ho jasnou farbou tak, aby získal skutočnú identitu a moderný štýl. Preto je vhodné vybaviť farbou upravenou podľa povlaku. Drevo, koža, kov, tkanina, kamenina ... všetko je možné!

Fotografie: Maisons du Monde

Zmeňte vzhľad pohovky: 125 eur za poťah

Unavený, vaša pohovka vyzerá smutne uprostred hlavnej miestnosti. Vyžadujúc rôzne príchody a dianie vašich priateľov, potrebuje výslovné zmeny. Stavte na obálku s veľmi silným vizuálnym prvkom, ktorý nastavuje tón pre zvyšok vašej dekorácie. Červená a modrá vlajka únie Jack môže mať svoj efekt!

Fotografický kredit: Fly

Dajte skutočnú identitu stene s obrazmi: 29 eur za obraz

Predovšetkým nenechávajte steny prázdne. Sú veľkým poľom výrazu. Oblečte ich maľbami umelca, ktorého milujete, alebo predvádzajte svoj vkus cestovania zavesením úchvatného pohľadu na New York.

Fotografický kredit: Fly

Investujte múr, aby ste uvoľnili podlahovú plochu: 14,95 eur na poličku

Ak chcete dať trochu múru na stenu, zaveste niekoľko políc, kde si nainštalujete učebnice, svoje obľúbené DVD a svoje spomienky. V duchu knižnice ponúkajú police pekný úložný priestor, ktorý vám umožní uvoľniť nejakú podlahovú plochu.

Fotografický kredit: Ikea