Ostatné

Facelift na moju verandu za menej ako 200 eur

Facelift na moju verandu za menej ako 200 eur

Veranda prináša zvonku do vášho domu. Zdôraznite túto predstavu a vráťte ju trochu späť. Tu sú 4 nápady na zdobenie, aby našla príťažlivosť v očiach celej rodiny.

Obnovenie žiarenia štruktúry: 40 eur za plechovku farby

Vyfarbite štruktúru inou farbou ako bielou. Baskicko červená, priemyselná čierna, škandinávska taupe zvýrazní pôvodnú architektúru miestnosti, aby nám pripomenula, že sme v inej miestnosti ako zvyšok domu.
Fotografický kredit: Vie et Véranda

Zahrejte podlahu kobercom: 69,90 EUR

Veranda je miestnosť zaplavená svetlom. Vyhľadávaná atrakcia, ktorá však môže prispieť k vytvoreniu chladného vzhľadu. Za týmto účelom zahrejte okolitú atmosféru umiestnením veľkého koberca na podlahu. A dobré správy, tu sú tmavé farby vítané. Jasnosť miesta umožňuje použitie tmavých farieb.
Fotografický kredit: Vie et Véranda

Nainštalujte drevený stolík: 59,90 EUR

Vyberte si svetlý nábytok, ktorý zvýrazní túto zvláštnu atmosféru. Svetlý drevený nábytok ako topoľ, ratan, breza alebo borovica sa v tomto štýle miestnosti otvorenej prírode veľmi odporúča. Jeho prirodzený a autentický vzhľad bude spojením záhrady so zvyškom domu.
Fotografie: Maison du Monde

Vytvorte zelenú stenu: 14,90 eur

Znovu objavte krásu prírody vytvorením rastlinnej steny tvorenej črepníkovými rastlinami. Čím viac rozmazajú hranicu medzi vonkajšou a vnútornou stranou!
Fotografie: Téva Déco Ozdobné pokladničné poukážky: 184,70 eur